Archief STCN 2014

Algemene Ledenvergadering 2014

De algemene ledenvergadering van onze vereniging werd gehouden op zaterdagmiddag 28 juni 2014 in het Dogcenter te Kerkwijk. Er werd bij aanvang stil gestaan bij het overlijden van ons lid Jan Timmers. Maurice Roll nam na zes jaar dienst afscheid als secretaris en aangenomen als nieuwe secretaris werd Martijn v.d. Werff. Namens de STCN bedankt voor al het gedane werk de afgelopen jaren en Martijn succes voor de komende tijd. Er werden div. mensen bedankt voor hun inzet van de vereniging, te weten: Gitty Weggelaar, Harry Niks en Nicky van Tol-Williams.

De OM. Fokkersprijzen reu en teef werden uitgereikt aan :
-Barkingbeauty’s Daylight Charisma van Betty Verbon en
-Hasita van Dosa Carita van Helmi Wetzels.
Hieronder een impressie van de vergadering dmv. foto’s.