empty type gallery empty bg

Tentoonstellingsuitslag Bleiswijk 2 november 2019

Uitslag Bleiswijk 2 november 2019
30 Shih Tzu

Ring 6
Keurmeester: Dhr. B. Nodalli (IT)

Jongste Puppenklas Reuen

2 VB      Enzo v Pinosworld NHSB 3160812 G: 28-05-2019 F: G. Onwezen V: Bodani Thimor Yung Chi v. Sji San Ling M: Quinta v. Pinosworld Eig: G. Onwezen

1VB Beste Jongste Pup  Zazarac’s Taipan-Chi NHSB 3159391 G:14-05-2019 F: M.E.C. Madjid Van Laar V: Bodani Thimor Yung Chi v. Sji San Ling M: Zazarac’s Zenna-Chi Eig: M.E.C. Madjid van Laar

3VB       Zazarac’s Tairo-Chi NHSB 3159392 G:14-05-2019 F: M.E.C. Madjid Van Laar V: Bodani Thimor Yung Chi v. Sji San Ling M: Zazarac’s Zenna-Chi Eig: M.E.C. Madjid van Laar

4B          Fino Pip from Hearmean NHSB 3160831 G28-05-2019 F: H. ter Bork-Eshuis V: Cooper May from Hearmean M:Pipolytje from Jacqueline’s Dream Eig: H. ter Bork-Eshuis en B. Schuttervaar

Jeugdklasse Reuen

ABS       Jabadabadoe’s Ramin Chang LOSH 1272871 G: 10-05-2018 F: C. van Baelen V: Popeye’s Freaky Trigger M: Chrissies Secret Yin Das Angel Z Kojca Coll Eig: C. van Baelen

1U Beste Jeugdhond     PS I Love You Dalai Shih-Tzu NHSB 3146731 G: 26-01-2019 F: M.A.M. Hugers V: Stitch Dalai Shih-Tzu M: Magic Buddah Dalai Shih Tzu Eig: M.A.M. Huggers en R.T.J. v.d. Donk

Tussenklasse Reuen

1U BOB CAC CACIB  Etosha Tsin Fatinat Al Sjark NHSB 3118697 G; 13-04-2018 F: M. Langenberg-Brümmer V: Saffron Sherhy Dustin M: Raisa Tsin Fatinat Al Sjark Eig: M. Langenberg-Brümmer

4U         Piccolo Tibet Juventus NHSB 3143186 G: 11-05-2018 F: I.U Vrabi V: Piccolo Tibet Heartbreaker M: Kassandra from Audrey’s Paradise Eig: K. Rijs

3U         Debeaux Get Set Go NHSB 3135844 IMP GB G: 28-04-2018 F: D.A. & J.S. Willet V: Debeaux Coopersrain Mr. Marvellous M: Debeaux Sweet Nothings Eig: M. Lolkema

2U         Leon a Little Miracle of Tibet NHSB 3111507 G: 09-02-2018 F: D.M.J. van Hell V: Zimba Han v. Buruf M: Lynn a Little Miracle of Tibet Eig: D.M.J. van Hell

U           Norbu New Locks Arrow NHSB 3118249 G: 16-04-2018 F: G.M. Pijl-Bakker V: Dilemma Jon Bon Jovi M: Tah-Shee New Locks Arrow Eig: M. de Cleer

 

Openklasse Reuen

1U         Armando House of Aplioms NHSB 3086203 G: 06-06-2017 F: T.C. Kikkert V: Samei v.d. Altang-Meng M: Fairy Tale From Majestic’s Place Eig: T.C. Kikkert

2U         Zazarac’s Neno-Chi NHSB 3079549 G:17-04-2017 F: M.E.C. Madjid van Laar V: Jador Dior from Audrey’s Paradise M: Zazarac’s Shayana-Chi Eig: M.E.C. Madjid van Laar

Kampioensklasse Reuen

1U RCAC RCACIB            Just a Treasure Du Golden Palace LOF 68529 G: 21-03-214 F: P. Dahlem V: Symuran’s Love Struck M: Ever Best Quality Du Golden Palace Eig: G. Beyer de Ryke-Henry en Genevieve

ABS       Zazarac’s Xerxes-Chi NHSB 2888322 G: 23-06-2012 F: M.E.C. Madjid Van Laar V: Zazarac’s Malik-Chi M: Oetama Vom Heydpark Eig: M.E.C. Madjid Van Laar

 

Veteranenklasse Reuen

1U         Django v. Li-Liang NHSB 2839819 G: 07-05-211 F: J.W. Bakker- van Egmond V: Aramis van Li-Liang M: Shanay van de Mamila’s Eig: J. Tetteroo

Jongste Puppenklasse Teven

4VP       Zazarac’s Tzu-Tzu-Na-Chi NHSB 3159394 G: 14-05-2019 F; M.E.C. Madjid Van Laar V: Bodani Thimor Yung Chi v. Sji San Ling M: Zazarac’s Zenna-Chi Eig: M.E.C. Madjid van Laar en K. Hamberg

2VB       Choden’s Shining Desire LOSH 1292383 G: 16-06-2019 F: D. Slycken V: Bodani Thi-Mor Yung Chi v. Sji San Ling M: Choden’s Nugget of Truth Eig: D. Slycken

1VB       Esmeralda v Pinosworld NHSB 3160814 G: 28-05-2019 F: G. Onwezen V: Bodani Thimor Yung Chi v. Sji San Ling M: Quinta v. Pinosworld Eig: G. Onwezen

VB         Carmen Electra v. Collywobbles NHSB 3160054 G: 24-05-2019 F: J.M.E. Bos-Rinket V: Oh Lala Latin-Lover from Audrey’s Paradise M: Padmalaya from Jacqueline’s Dream Eig: J.M.E. Bos-Rinket

3VB       Endless Hope from Hearmean NHSB 3159525 G: 28-05-2019 F: H. ter Bork-Eshuis V: Cooper May from Hearmean M: Love of Sanmarlo Lola Eig: H. ter Bork-Eshuis en M. ter Bork

Jeugdklasse Teven

1U         Meanin of Life Dirty Diana BE/RSH 1285401 G: 02-11-2018 F:Kovacs V: Denny Play Soni’g M: Cause I Love U Silvery Wish Eig: L. Cappelmans

3U         Movie Star Dalai Shih Tzu NHSB 3146733 G: 26-01-2019 F: M.A.M. Hugers V: Stitch Dalai Shih-Tzu M: Magic Buddah Dalai Shih Tzu Eig: J. Schepers

4U         Ivy Chateau-Clemant NHSB 3127994 G: 05-07-2018 F: M. van Veen V: Shiawandi Quiero Mas M: Birma Pulimo Eig: M. van Veen

2U         Bibi v Pinosworld NHSB 3142106 G: 05-12-2018 F: G. Onwezen V: Bodani Thi-Mor Yung Chi v. Sji San Ling M: Wayomi v Pinosworld Eig: G. Onwezen

Tussenklasse Teven

1U         Love of Sanmarlo Patsy-Yue NHSB 3120558 G: 29-04-2018 F: M. Lolkema V: Yamuna Tsin Fatinat al Sjark M: Love of Sanmarlo Kara Kamala Eig: M. Lolkema

Openklasse Teven

2U         Vartouchi from Jacqueline’s Dream NHSB 3075023 G: 09-03-2017 F: J.J. de Boer-Eijbergen V: Love of Sanmarlo Edward M: Kilian Shih from Jacqeline’s Dream Eig: B. Ruiter

3U         Anjelica Huston from Collywobbles NHSB 3056900 G:19-09-2016 F: J.M.E. Bos-Rinket V: Popeye’s Freaky Trigger M: Rachelle from Jacqueline’s Dream Eig: J.M.E. Bos-Rinket

1U BOS CAC CACIB         Birma Pulimo NHSB 3036531 G: 21-08-2015 F: A. Hunek V: Ziams Let’s Dance M: La Notte Pulimo Eig: M. van Veen

Kampioensklasse Teven

1U RCAC RCACIB            Tycha v Pinosworld NHSB 3042494 G: 01-05-2016 F: G. Onwezen V: Bodanih Thi-Mor Yung Chi v. Sji San Ling M: Joybell Ad Acte Eig: D. van Hell

foto's: