Tentoonstellingsuitslag Clubdag STCN 2013

SHIH TZU REU EN TEEF VAN HET JAAR 2012:
RED NIGHT DANCER LE BELLE BRUELLES van Debby v. Vuuren & QOSY TSIN FATINAT AL SJARK van Gitty Weggelaar

SHIH TZU PUP REU EN TEEF VAN HET JAAR 2012:
ENZIE OF LARK’S HOME van Ria van der Lee & RHOUWANA YHAN THI v. TSAI SJEN van Marianne v. Veen

BABYKLAS REUEN
EYE CATCHER OF THE WILACKS
V.: Multi Kamp Magic Milton von Heydpark, M.: Mei Li Te of the Wilacks,
F/E.: M.I.Neijenhuis-Raadsen
1e plaats

DIVONE DAUDI DAE FROM CHAYA PIERA’S,
V.: Bodani Thi-mor Yung Ch’i v Sji San Ling, M.: Ushea Tsin Fatinat al Sjark,
F: G.Weggelaar/E.: R. Mangelschots
2e plaats

DIVONE DEMOTY UMI FROM CHAYA PIERA’S
V.: Bodani Thi-mor Yung Ch’i v Sji San Ling, M.: Ushea Tsin Fatinat al Sjark
F.: G. Weggelaar /E.: G. Onwezen
3e plaats

LORD KAREL THAI VAN RELO’S LOVE
V.: Shang Su of the Wilacks, M.: Kamp Yoko Hsing of the Wilacks
F.: R. van Hagen / E.: M.I. Neijenhuis-Raadsen
4e plaats

ISHAN VAN DOSA CARITA
V.: Samoerai of the Wilacks, M.: Indira of the Wilacks,
F/E.: W. Wetzels

DIVONE TAKODA FROM CHAYA PIERA’S
V.: Bodani Thi-mor Yung Ch’i v Sji San Ling, M.: Ushea Tsin Fatinat al Sjark
F: G. Weggelaar /E.: R. Mangelschots

NEW CHALLENGE v.d. ALTANG-MENG
V.: Ephram z Ticheho Podhradia, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng,
F.: P. Knake-Frankes /E.: E. Wagenaar

BABYKLAS TEVEN
FATA MORGANA OF THE WILACKS
V.: Multi Kamp Magic Milton von Heydpark, M.: Mei Li Te of the Wilacks
F/E.: M.I.Neijenhuis-Raadsen
1e plaats

LOTTIE VAN PINO’S WORLD
V.: Bodani Thimo Yung Chi v Sji San Ling, M.: Gami Tsin Fatinat al Sjark
F/E.: G. Onwezen
2e plaats

MANJALA FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Chaker from Jacqueline’s Dream, M.: Ha-Bibie from Jacqueline’s Dream
F.: J.J. de Boer Eijbergen / E.: H. ter Bork-Eshuis
3e plaats

LOVE OF SANMARLO HIGH ENERGY
V.: Love of Sanmarlo Gi-Stairs, M.: Dahna from Jacqueline’s Dream,
F/E.: M.Lolkema-Stege
4e plaats

NAN DYENKA FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Jottum from Jacqueline’s Dream, M.: Zsa Zsa from Jacqueline’s Dream
F.: J.J. de Boer Eijbergen/E.: H. ter Bork-Eshuis

PUPPYKLAS REUEN
1 E PLAATS PUP VAN HET JAAR 2012 REU
ENZIE OF LARK’S HOME
V.: Zwah-Ber-Ju v Gremley’s Home, M.: Mifcah’s Star Chaser,
F/E.: M. v.d. Lee-Booden

SANTOSHA ODYSSEUS
V.: Santosha Thunderbolt, M.: Santosha Warrior Queen
F.:M. & S. Crossley/E.: W. Wetzels
2e plaats

PUPPYKLAS TEVEN
SHIH TZU PUP VAN HET JAAR 2012 TEEF
RHOUWANA YHAN THI v. TSAI SJEN
V.: Jandru Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: Lankuci Yhan Thi v. Tsai Sjen
F.: J. Timmers /E.: M. v. Veen

POPEYE’S BLUEGRASS
V.: Multi Kamp Popeye’s Artfull Dodger , M.: Multi Kamp Popeye’s Purple Rain
F.: C.Wistad & L. Persson/E.: P. Burema en M.E. Burema-Salverda
2e plaats

BINKIE’S FANTASY FANNA
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Pandemonium di Casa Corsini,
F/E.: D. Jansen-v.d. Werff
3e plaats

TINKERBELL FROM ROSE OF PEKING
V.: Joy Infinity from Rose of Peking, M.: Bodana Chaya Maria Ch’i v. Sji San Ling
F/E.: A. Denie
4e plaats

MISTY VAN DE MAMILA
V.: Cheina Doll’s Go Mamila’s, M.: Magic Queen v.d. Mamila’s
F.: M.M.J.T. v.d. Steen/ E.: D. van Hell

ESMERALDA FROM ROSE OF PEKING
V.: Joy Infinity from Rose of Peking, M.: Bodana Chaya Maria Ch’i v. Sji San Ling
F.: A. Denie/.: D. van Hell

EISCHA OF LARK’S HOME
V.: Zwah-Ber-Ju v Gremley’s Home, M.: Mifcah’s Star Chaser
F/E.: M. v.d. Lee-Booden

WHISPERING LOVE’S FLOWER OF SPRING
V.: White Magic’s Night Act, M.: Popeye’s Pumpkin Pie
F.: S. v.d. Meer/ E.: R.Velders

HASITA v DOSA CARITA
V.: Bodani Thi-mor Yung Ch’i v Sji San Ling, M.: Fayette From Jacqueline’s Dream
F/E.: W.Wetzels

WHISPERING LOVE’S ANNE-FLEUR
V.: White Magic’s Night Act, M.: Popye’s Pumpkin Pie
F:S.v.d.Meer/ E.: M.M.J.T. v.d. Steen en C. Roll-Bekkers

REUEN JEUGDKLAS
LOVE OF SANMARLO GI-STAIRS
V.: Santosha Second Sense, M.: Love of Sanmarlo Arlyne
F/E.: M. Lolkema-Stege
1e plaats

POWERFUL BUDDAH DALAI SHIH-TZU
V.: Dilemma Jazz It Up, M.: Zas Ster Ma Dmar New Lock’s Arrow
F/E.: M.A.M. Huggers en R.T. vd Don
2e plaats

REUEN OPENKLAS
JHUS’T MIH EN JUH VAN ’T ZONNEZICHT
V.: Niran Nitis le Belle Bruelles, M.: Beranih Kwei Mei Fo v. Sji San Ling
F.: I. Koster /E.: K.I.M. van Maanen
1e plaats

BODANI CHENY YIH CH’I VAN SJI SAN LING
V.: Yung-Lo’s Double Fantasy, M.: Qosy-Tsin Fatinat Al Sjark
F.: G.T. Weggelaar/ E.: A.Dekker-Heidman
2e plaats

LOVE OF SANMARLO EDWARD
V.: Jing-Jing from Jacqueline’s Dream, M.: Santosha Senna for Sanmarlo
F/E.: M.Lolkema-Stege
3e plaats

RED ROBIN LE BELLE BRUELLES
V.: Meng Tay-Chi le Belle Bruelles, M.: Lihsjau Te Le Belle Bruelles
F/E.: M.H Bos-Broeils
4e plaats

KAI MASAMI VAN ’T ZONNEZICHT
V.: Niran Nitis le Belle Bruelles, M.: Blue Top’s Glamourgirl Djina
F.: I. Koster /E.: G.J.Kroon

IMROY FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Chaker from Jacqueline’s Dream, M.: Leng-Ken-Lin of the Wilacks,
F.: J. de Boer-Eijbergen/ E.: E.Wagenaar

TEVEN JEUGDKLAS
SHANZI vd ALTAN MENG
V.: Ephram z Ticheho Podhradia, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng
F.: P. Knake-Frankes /E.: M. v. Veen
1e plaats

DILEMMA NINA’S SECRET
V.: Hawai from Audreys Paradis, M.: Dilemma Purple Rain
F: J. Matejic/ E.: M.A.M. Huggers en R.T. vd Donk
2e plaats

KAILEY VD MAMILA’S
V.: Xih-Coh v. Gremley’s Home, M.: Doh-Na vd Mamila’s
F/E.: M.M.J.T. v.d. Steen en C. Roll-Bekkers
3e plaats

VERKIEZING SHIH TZU REU VAN HET JAAR 2012
KAMP RED NIGHT DANCER LE BELLE BRUELLES
V: Meng Tay Chi le Belle Bruelles, M: Li Hsiau-Te le Belle Bruelles
F: M.H. Bos-Broeils/E: D.vanVuuren

Overige uitgenodigde aanwezige reuen:

OKURI-MONO LE BELLE BRUELLES NJK JW’09
V: Fosella the Beat Goes On, M: Indira Ho Le Belle Bruelles
F: M.H. Bos-Broeils/E:C.de Rooy-v.Dijk

ROYAL MOON LE BELLE BRUELLES
V: Meng Tay-Chi le Belle Bruelles, M: Li Hsiau-Te le Belle Bruelles
F: M.H.Bos-Broeils /E: G.Hut

KAMP WIETZE V. GREMLEY’S HOME
V: Red-Ra-Fa v. Gremley’s Home, M: Roxcette from Jacqueline’s Dream
F/ E: M.Niks-Bakker

SAMEI vd ALTAN MENG
V: Ephram z Ticheho Podhradia, M: Nikita Duchess vd Altan Meng
F: P. Knake-Frankes /E: D.Jansen-v.d. Werff

QUEM HUA TSE HO LE BELLE BRUELLES
V: Hoshiko Gizmo le Belle Bruelles, M: Odokori le Belle Bruelles
F: M.H. Bos-Broeils/ E: C.B.deRooy- van Dijk

DJANGO VAN LI-LIANG NJK
G: 7-5-2011, ,
V: Kamp. Aramis v Li-Liang, M: Shanay vd Mamila’s
F: J.W. Bakker-v. Egmond/ E: J.Tetteroo

KAMP BODANI THI-MOR YUNG CHI v. SJI SAN LING NJK
V: Int Ch Yung-Lo’s Double Fantasy Zwe-Nor-Dk Kamp, M: Kamp Qosy Tsin Fatinat Al Sjark W’07/09,
F/E: G.T.Weggelaar

VERKIEZING SHIH TZU TEEF VAN HET JAAR 2012
KAMP QOSY TSIN FATINAT AL SJARK INT KAMP LUX KAMP W’07 W’09 BDSSG’11 CW’12
V: Kamp. Ladazi Tsan v.h. Martinihaim, M: Kamp.Fhilomena Tsin Fatinat Al Sjark
F: F. Langenberg/ E: G.T.Weggelaar

Overige uitgenodigde aanwezige teven:

ZAH-MIH-RAH-JU v. GREMLEY’S HOME NJK
V: Wietze v. Gremley’s Home, M: Santosha Black and White
F/ E: M.Niks-Bakker

ZIAMS WALKING ON SUNSHINE
V: Little Pride’s Jack Sugar Kane No/Zw Kamp, M: Ziams Zahara Hot Night
F: L. en L. Bergqvist/ E: P.Burema

BINKIE’S BEGLAMOURED TOUCH
V: Zazarac’s Malik-Chi, M: Auri Lee Alikana
F/ E: D.Jansen-v.d. Werff

KAMP DIH-DIH ISSET FO v. SJI SAN LING W’10 NJK
V: Kamp Carmah Cha-Ris-Mah Fo v. Sji San Ling NJK, M: Kamp Ah-Zira Zho Moy Fo v. Sji San Ling
E: M.C.Klarenbeek-Lagestee

BHESMEE OF LARK’S HOME
V: Wietze v. Gremley’s Home, M: Vulin of Lark’s Home
F/E: M.v.d.Lee-Booden

CHANTAL FROM JACQUELINE’S DREAM
V.Uniekum from Jacqueline’s Dream, Wai Karana from Jacqueline’s Dream
F/E: J.J.,de,Boer-Eijbergen

HA-BIBA FROM JACQUELINE’S DREAM JW’11
V: Jing-Jing from Jacqueline’s Dream, M: Chantal from Jacqueline’s Dream
J.J. de Boer-Eybergen /E: W.Wetzels