Tentoonstellingsuitslag Clubdag STCN 2014

OVV FOUTEN!

CLUBDAG STCN 13 APRIL 2014
Keurmeester: Mw. Tineke-Pillement-Heyden (NL)
SHIH TZU REU EN TEEF VAN HET JAAR 2013
RED NIGHT DANCER LE BELLE BRUELLES van Debby v. Vuuren & ZAH-MIH-RAH-JU VAN GREMLEY’S HOME van Minie Niks-Bakker

SHIH TZU PUP REU EN TEEF VAN HET JAAR 2013
TYGO FROM ROSE OF PEKING van Greet Onwezen & SOFI MORGANA FROM ROSE OF PEKING van Gitty Weggelaar

BABYKLAS REUEN
DIGGER OF THE WILACKS
V.: Shang Su of the Wilacks, M.: Mei Li Te of the Wilacks,
E.: M.I. Neijenhuis-Raadsen
1e plaats

ORLANDO v. PINO’S WORLD
V.: Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’I v. Sji San Ling, M.: Joybell Ad Acte,
E.: G. Onwezen
2e plaats

PIP V.D. MAMILA’S
NHSB: 2949361, Geb.: 19-12-13, F.: Eig.,
V.: Cheina Doll’s Gomamila’s, M.: Kailey v.d. Mamila’s,
E.: M.M.J.T. v.d. Steen en C. Roll-Bekkers
3e plaats

BABYKLAS TEVEN
ODYNE V. PINOSWORLD
V.: Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’I v. Sji San Ling, M.: Joybell Ad Acte,
E.: G. Onwezen
1e plaats

GINGER OF THE WILACKS
V.: Shang Su of the Wilacks, M.: Mei Li Te of the Wilacks,
E.: M.I. Neijenhuis-Raadsen
2e plaats

BARKING BEAUTY’S JADIDHAN DIHDIVA
V.: Int. Ch. BarkingBeauty’s Daylight Charisma NJK, BJS’12, BS’13, M.: Amarantha’s Golden Delicious,
E.: L.G. Verbon en N. Sabour
3e plaats

PERNILLA CHIVANY vd MAMILA’S
V.: Cheina Dolls Gomamila’s, M.: Kailey vd Mamila’s,
E.: J.M. Schagen
4e plaats

Overige deelnemers op catalogusvolgorde:
PIPOLYTJE FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Raw Chocolate of the Wilacks, M.: Chantal from Jacqueline’s Dream,
E.: H. ter Bork-Eshuis

BO JENUATI ROSE
V.: Bo Jenuati Scott, M.: Mathewi’s Kimberly-Yoell,
E.: E.& H. Nienhuis

PUPPYKLAS REUEN
1 E PLAATS PUP VAN HET JAAR 2013 REU
TYGO FROM ROSE OF PEKING,
V.: Kamp. Fossella Kama Sutra, M.: Bodani Olivia Wish Chi v. Sji San Ling,
E.: G. Onwezen
1e plaats/Puppy Reu van het Jaar 2013

ARTELINO BLACKBERRY FANTASY,
V.: Perluskin Everyone’s Fantasy, M.: Ta Maria Wat a Dee,
E.: A. Hut en J. v. Vliet
2e plaats

OTHELLO FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Jottum from Jacqueline’s Dream, M.: Kilian Shi from Jacqueline’s Dream,
E.: J.J. de Boer-Eijbergen
3e plaats

PUPPYKLAS TEVEN
SHIH TZU PUP VAN HET JAAR 2013 TEEF
SOFI MORGANA FROM ROSE OF PEKING,
V.: Multi Ch. Fossella Kama Sutra, M.: Bodana Olivia Wish Ch’I v. Sji San Ling,
E.: G.T. Weggelaar
1e plaats/Puppy Teef van het Jaar 2013

AH-ME-LI-JU VAN GREMLEY’S HOME,
V.: Zwah-Ber-Ju v Gremley’s Home, M.: Kamp. Victoria van Gremley’s Home,
E.: M. Niks-Bakker
2e plaats

NADESHA V PINOSWORLD,
V.: Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’I v. Sji San Ling, M.: Chanty v. Pino’s World,
E.: G. Onwezen
3e plaats

LIONESS OF THE WILACKS,
V.: Kamp Samoerai of the Wilacks Vet Kamp VDH Kamp, M.: Black Lady Gaga of the Wilacks,
E.: M.I. Neijenhuis-Raadsen
4e plaats

Overige deelnemers op catalogusvolgorde:
NACIZE V. PINOSWORLD,
V.: Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’I v. Sji San Ling, M.: Chanty v. Pino’s World,
E.: D. van Hell

NÜ ERH SHIN-TAI OF THE WILACKS
V.: Multi Ch. Shin Tai of the Wilacks, M.: Chocolate Delight of the Wilacks,
E.: K.I.M. van Maanen

BINKIE’S IMPRESSIVE ZHO-YAH,
V.: Ardon von den Eiffel Yeti’s, M.: Binkie’s Beglamoured Touch,
E.: D. Jansen-v.d. Werff en M.C.D. Klarenbeek-Lagestee

BINKIE’S HANDSUM HAYLEY,
V.: Nuo Chao vd Altan-Meng JK, M.: Curley Cloe from Jacqueline’s Dream,
E.: D. Jansen-v.d. Werff

PANYIN TSIN FATINAT AL SJARK,
V.: Wenrick’s Back Stage Pass, M.: Hadiyah-Tsin Fatinat al Sjark,
E.: M. Lolkema

DOEDINKA’S LILIANNE MI JULIN
V.: Oushyan Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: JuLin Yhan Thi v. Tsai Sjen,
E.: G.G. Minnaard-Hulzebos

UORHAYA YHAN THI V. TSAI SJEN,
V.: Jandru Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: Lan-kucy Yhan Thi v. Tsai Sjen,
E.: J. Timmers en N. Berkhoudt-Timmers

ATISHA CHATEAU-CLEMANT,
V.: Jandru Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: Shanzi vd Altan Meng,
E.: M. v. Veen

AMARANTHA’S NAUGHTY LISA,
V.: White Magic’s Night Act, M.: Amarantha’s Dehlila Chanel,
E.: Y.J. v. d. Tol

REUEN OPENKLAS
KAI MASAMI VAN ‘T ZONNEZICHT,
V.: Niran Nitis le Belle Bruelles, M.: Blue Top’s Glamourgirl Djina,
E.: G.J. Kroon
1e plaats

WHISPERING LOVE’S PLAYBOY,
V.: Prime Moon Space Cowboy N’Souyen, M.: Popeye’s Pumpkin Pie,
E.: M. Lolkema
2e plaats

TEVEN JEUGDKLAS
MANJALA FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Chaker from Jacqueline’s Dream, M.: Ha-Bibie from Jacqueline’s Dream,
E.: H. ter Bork-Eshuis
1e plaats

TEVEN OPENKLAS
KILIAN SHI FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Whispering Love’s Final Fantasy, M.: Zsa Zsa from Jacqueline’s Dream,
E.: J.J. de Boer-Eijbergen
1e plaats

SHAQUILA FROM ELNARAZO,
V.: Red-Ra-Fa v. Gremley’s Home, M.: Wai-Whisper from Jacqueline’s Dream JW’07,
E.: R.A.E. Schoonderbeek
2e plaats

VERKIEZING SHIH TZU REU VAN HET JAAR 2013
KAMP RED NIGHT DANCER LE BELLE BRUELLES NJK,
V.: Meng Tay Chi le Belle Bruelles, M.: Li Hsiau-Te le Belle Bruelled,
E.: D. van Vuuren
1e plaats/ Shih Tzu Reu van het Jaar 2013

Overige uitgenodigde aanwezige reuen op catalogusvolgorde:
KAMP DJANGO VAN LI-LIANG NJK,
V.: Kamp. Aramis v Li-Liang, M.: Shanay vd Mamila’s,
E.: J. Tetteroo

NED INT KAMP BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA NJK, BS’13,
V.: Wietze v Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle vd Mamila’s,
E.: L.G. Verbon

BINKIE’S CASANOVA CLOUD NJK,
V.: Oh’Darling Bohemia Acro, M.: Curley Cloe from Jacqueline’s Dream,
E.: D. Jansen-v.d. Werff en J.C. Dunk

ISHWAR VAN DOSA CARITA NJK,
V.: Kamp Samoerai of the Wilacks Vet Kamp VDH Kamp, M.: Indira of the Wilacks,
E.: W. Wetzels

DIVONE DEMOTY UMI FROM CHAYA PIERA’S,
V.: Kamp Bodani Thi-mor Yung Ch’i v Sji San Ling, M.: Kamp Ushea Tsin Fatinat al Sjark,
E.: G. Onwezen

KAMP BODANI THI-MOR YUNG CHI v. SJI SAN LING NJK,
V.: Int Ch Yung-Lo’s Double Fantasy Zwe-Nor-Dk Kamp, M.: Multi Kamp Qosy Tsin Fatinat Al Sjark W’07/09,
E.: G.T. Weggelaar en A. Denie

KAMP ZWAH-BER-JU v GREMLEY’S HOME,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White,
E.: M. Niks-Bakker

SAMEI vd ALTAN MENG NJK, JW’12,
V.: Ephram z Ticheho Podhradia, M.: Nikita Duchess vd Altan Meng,
E.: D. Jansen-v.d. Werff en M.J. vd Werff

VERKIEZING SHIH TZU TEEF VAN HET JAAR 2013
KAMP ZAH-MIH-RAH-JU v. GREMLEY’S HOME NJK CW,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White,
E.: M. Niks-Bakker
1e plaats/ Shih Tzu Teef van het Jaar 2013

Overige uitgenodigde aanwezige teven, op catalogusvolgorde
KAYLANI DAYI VAN DE MAMILA’S,
V.: Xi-Coh v. Gremley’s Home, M.: Doh-Na vd Mamila’s,
E.: L.G. Verbon

BINKIE’S FANTASY FANNA NJK, JW’13
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Pandemonium di Casa Corsini,
E.: D. Jansen-v.d. Werff

FATA MORGANA OF THE WILACKS NJK,
V.: Multi Kamp Magic Milton von Heydpark, M.: Mei Li Te of the Wilacks,
E.: M.I. Neijenhuis-Raadsen

ZAZARAC’S QIRA-QUÀNNÉNG-CHI,
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Fiesta from Audrey’s Paradis,
E.: A.D. Bijker

KAMP DIH-DIH ISSET FO v. SJI SAN LING W’10 NJK,
V.: Kamp Carmah Cha-Ris-Mah Fo v. Sji San Ling NJK, M.: Kamp Ah-Zira Zho Moy Fo v. Sji San Ling,
E.: M.C. Klarenbeek-Lagestee

HASITA v DOSA CARITA NJK,
V.: Bodani Thi-mor Yung Ch’i v Sji San Ling, M.: Fayette From Jacqueline’s Dream,
E.: W. Wetzels

TINKERBELL FROM ROSE OF PEKING
V.: Joy Infinity from Rose of Peking, M.: Bodana Chaya Maria Ch’i v. Sji San Ling,
E.: A. Denie

BHÉSMHÉ OF LARK’S HOME,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Vulin of Lark’s Home,
E.: M. v.d. Lee-Booden
,
KAMP QOSY TSIN FATINAT AL SJARK INT KAMP LUX KAMP W’07 W’09 BDSSG’11 CW’12
V.: Kamp. Ladazi Tsan v.h. Martinihaim, M.: Kamp.Fhilomena Tsin Fatinat Al Sjark,
E.: G.T. Weggelaar

LUCCIOLA PUMILO
V.: Hearty’s Bankok Cowboy, M.: Ginger Pumilo,
E.: A. Nabben

DILEMMA NINA’S SECRET,
V.: Hawai from Audreys Paradis, M.: Dilemma Purple Rain,
E.: M.A.M. Huggers en R.T. vd Donk
,
KAMP VICTORIA v. GREMLEY’S HOME NJK,
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Red-Ra-Fi v. Gremley’s Home,
E.: M. Niks-Bakker

SUSI LI-HSING LE BELLE BRUELLES NJK,
V.: Kamp Meng Tay Chi le Belle Bruelles NJK CW’09 ’10 W’09 ’10, M.: Lihsjau Te Le Belle Bruelles,
E.: M.H. Bos-Broeils en D. v. Vuuren

KAMP ROXCETTE v JACQUELINE’S DREAM CW,
V.: Otsjin Shu v. Jacqueline’s Dream, M.: Ivana v. Jacqueline’s Dream,
E.: M. Niks-Bakker

CHANTAL FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Wai Karana from Jacqueline’s Dream,
E.: J.J. de Boer-Eijbergen

NAKOMELINGEN PRESENTATIE
GROEP WEGGELAAR
1e plaats

Overige deelnemende groepen op catalogusvolgorde:
GROEP NIKS-BAKKER

GROEP KLARENBEEK-LAGESTEE

GROEP van VUUREN

GROEP DENIE

FOTOWEDSTRIJD:
1e plaats:
Fam. Ter Bork