Tentoonstellingsuitslag Goes zaterdag 2015

OVV FOUTEN!

GOES, 4 APRIL 2015
Keurmeerster: Mrs. M. O’Gorman (IE):

BOS BINKIE’S IMPRESSIVE ZHO YAH (Dirk Jansen v.d. Werff )
BOB ZWAH-BER-JU V. GREMLEY’S HOME (Minie Niks-Bakker )

JEUGDKLAS REUEN
JUST A TREASURE DU GOLDEN PALACE
V.Symarun’s Love Struck, M.:Ever Best Quality Du Golden Palace
E.:G.Beyer de Ryke-Henry
1 UITMUNTEND/JCAC

QWINTSY SHU FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Jottum from Jacqueline’s Dream, M.: ZsaZsa from Jacqueline’s Dream
E.: H.ter Bork-Eshuis
2 ZEER GOED

TUSSENKLAS REUEN
ORLANDO V PINOSWORLD,
V.: Kamp.Bodani Thimor Yung Chi V sji San Ling, M.: Joybell Ad Acte,
E.: G. Onwezen
1 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB

OPENKLAS REUEN
ZAZARAC’S XERXES-CHI,
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Oetama vom Heydpark,
E.: M.E.C. Madjid- v. Laar
1 UITMUNTEND

LYN’S AVENLY LIMOUNLAI
V. Gangster des Pommiers dus Pays d’Othe, M.: Lyns Avenly Helora Lee
E.: G.Henry
2 UITMUNTEND

RYH-SING-START VAN ‘T ZONNEZICHT,
V.: Javari v. ‘t Zonnezicht,M.: Cong Tàiyàng Tzu Paradies,
E.: H.v/d.Meer
3 UITMUNTEND

BINKIE’S COSMO CARAMBA
V. Oh Darling Bohemia Acro, M.: Curley Cloe from Jacqueline’s Dream
E.: D. Jansen v.d. Werff
4 UITMUNTEND

KAMPIOENSKLASSE REUEN
ZWAH-BER-JU V. GREMLEY’S HOME,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White,
E.: M. Niks-Bakker
1 UITMUNTEND /CAC/CACIB/ BOB

BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA EJS’12, NJK’12, BJS’12,NK, Int.Kamp
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle v/d Mamila’s,
E.: L.G. Verbon
2 UITMUNTEND

ZYSS ZECRET SHINING STAR,
V.:Lady Chima’s Zecret Promice, M.:San Fun Oklahoma Honey,
E.: M.L. van der Haven – Wahr
3 UITMUNTEND

REUEN VETERANENKLAS
RUDIKI T’SIN FATINAT AL SJARK
V.: Jeso-Fu-Ji Shah Abbas, M.: Han-k ‘K-eon-Du Kowane Du Mont Koveh-loveh
E.: S. Kerée-Bartolo
1 UITMUNTEND/ VCAC/BESTE VETERAAN

UZANI T’SIN FATINA AL SJARK
V.: Bhodi T’sin Fatinat al Sjark, M.: Valesca T’sin Fatinat al Sjark
E.: G. Guichelaar-ten Kate
1 VEELBELOVEND/BESTE BABY

PUPPYKLAS TEVEN
EH-VI-TA-INDAH-FO V. SJI SAN LING
V.: Carmah-Cha-Ris-Mah-Fo v. Sji San Ling, M.: Suri Lee Alikana
E.: D.Jansen v.d. Werff & R. Klarenbeek-Lagestee
1 VEELBELOVEND/ BESTE PUP

JEUGDKLAS TEVEN
CHAYAH A LITTLE MIRACLE OF TIBET,
V.: Bodani-Thi-Mor Yung Ch’i van Sji San Ling, Misty van de Mamila’s
Eig.: D.M.J. v. Hell
1 UITMUNTEND/JCAC /RCAC/ Beste Jeugdhond

BINKIE’S HET BAKEN VAN ADESSIUM,
V. Samei van de Altan Meng, M.Pandemonium di Casa Corsini,
E.: D. Jansen-v.d. Werff en M.J.v.d. Werff
2 UITMUNTEND

SACHI TSIN FATINAT AL SJARK,
V.: Indra Ts’in Fatinat al Sjark, M.: Lana Belle Ts’in Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege & M Langenberg-Brummer
3 UITMUNTEND

ZAZARAC’S AISHA-CHI
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Zazarac’s Rhalassa-Chi
E.: M. Madjid v. Laar
4 UITMUNTEND

YASMIN-JU FROM ELNARAZO,
V.: Zwah-Ber-Ju v Gremley’s Home, M.: Beli,
E.: R.A.E. Schoonderbeek
UITMUNTEND

ROSALINDA FROM JACQUELINES DREAM,
V.:Kamp Zwah -ber-ju v. Gremley Home, M.: Ha-bibie from Jacquelines dream,
E.: J.J. deBoer-Eijbergen
UITMUNTEND

LAC-ME’S LADY WRITER,
V.: Ch. Habib’s Red Hot Rebel, M.: Ch. Tangse Wild Angel,
E.: M.L van der Haven-Wahr
UITMUNTEND

TUSSENKLAS TEVEN
BINKIE’S IMPRESSIVE ZHO YAH,
V.: Ardon von den Eiffel Yetis, M.: Binkie’s Beglamoured Touch,
Eig.: D. Jansen v.d. Werff en R. Klarenbeek-Lagestee
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOS

PANYIN TSIN FATINAT AL SJARK CW’14,
V.: Wenrick’s Back Stage Pass, M.: Hadiyah-Tsin Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege
2 UITMUNTEND

OPENKLAS TEVEN
HASITA V.DOSA CARITA,
V.:Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’i v. Sji San Ling,NJK, M.:Fayette From Jacqueline’s Dream,
E.:W.C.H. Wetzels
1 UITMUNTEND

MANJALA FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Chaker from Jacqueline’s Dream, M.: Ha-Bibi from Jacqueline’s Dream,
Eig.: H.ter Bork-Eshuis en M.ter Bork
2 UITMUNTEND