Tentoonstellingsuitslag Hulten 2012

BABYKLAS REUEN
SAMEI VD.ALTAN MENG
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng
F:Knake Frankes, E: D.Jansen vd. Werf & P.Knake Frankes
1 VEELBELOVEND / BESTE BABY

PUPPYKLAS REUEN
VANNES-SHU FROM ELNARAZO,
NHSB: 2859654, Geb.: 10/20/2011, F.: Eig.,
V.: Zinan of Larks Home, M.: Wai-Whisper from Jacqueline’s Dream JW’07,
E.: R.A.E. Schoonderbeek
1 VEELBELOVEND/ BESTE PUP

JEUGDKLAS REUEN
DJANGO V. LI LIANG
V.: Aramis v. Li Liang, M.: Shanay v.d. Mamila’s
F: Bakker-v. Egmond, E: Tetteroo
1 UITMUNTEND/JCAC/CAC/BOB

PANDIT YHAN THI V. TSAI SJEN
V.Jandru Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: Indyhra Yhan Thi v. Tsai Sjen
F/E: J.Timmers
2 UITMUNTEND

ETHAN V. PINO’S WORLD
V. Prowokator Ad Akte, M. Ettina T’sin Fatinat Al Sjark
F/E: Onwezen
3 UITMUNTEND

BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA,
NHSB: 2839774, Geb.: 18-5-2011, F.: Eig.,
V.: Wietze v Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle vd Mamila’s,
E.: L.G. Verbon
4 UITMUNTEND

FARID V. DOSA CARITA
V.: Uniekum f. Jacqueline’s Dream, M.: Ach-Lamo v. Dosa Darita
F/E: H. Wetzels
ZEER GOED

SKYE WALKER OF THE WILACKS,
NHSB: 2850465, Geb.: 8/12/2011, F.: Eig.,
V.: Multi Kamp Shin-Tai of the Wilacks, M.: Choo-Zen of the Wilacks, E.: M.I.
Neijenhuis-Raadsen
ZEER GOED

TUSSENKLAS REUEN
BODANI THI-MOR YUNG CHI v. SJI SAN LING,
V.: Int Ch Yung-Lo’s Double Fantasy Zwe-Nor-Dk Kamp, M.: Kamp Qosy Tsin Fatinat Al Sjark W’07/09,
F/E.: G.T. Weggelaar
1 UITMUNTEND

NAUGHTY JACK SPARROW FROM SILVER GHOST
V.: Wenrick’s Back Stage Pass, M.: Xian Tsin Fatinat al Sjark
F: H. Furl, E: Bleumer-Welling
2 ZEER GOED

OPENKLAS REUEN
NAMASKARA LORD AMIGO JW’10 NJK,
NHSB: 2779202, Geb.: 16-1-2010, F.: Eig.,
V.: Shang Su of the Wilacks, M.: Happy Djigy from Audrey’s Paradis,
E.: G. Timmermans
1 UITMUNTEND/RCACIB

DARAMIH-DOH V.D. MAMILA’S
V.: kamp. Aramis v Li-Liang,
M.: Kamp. Doh-Na v d Mamila’s,
F/E.: M.M.J.T. van der Steen & C. Roll-Bekkers
2 UITMUNTEND

BHODI T’SIN FATINAT AL SJARK NJK
V.: Wodavi Tsin Fatinat al Sjark,
M.: Rozamunde Belle Fleur,
E: G Onwezen
3 UITMUNTEND

JAVARI V.T. ZONNEZICHT
V.: Niran Nitis le Belle Bruelles,
M.: Beranih Kwei Mei Fo van Sji San Ling,
E.:H. van der Meer
4 UITMUNTEND

KAMPIOENSKLASSE REUEN
KAMP WODAVI-TSIN FATINAT AL SJARK,
NHSB: 2669655, Geb.: 25-8-2007, F.: F.A. Langenberg,
V.: Xeralene’s Island Magic, M.: Multi Kamp Vada Tsan v/h Martinihaim,
E.: P. Vlieghuis-Wijkstra
1 UITMUNTEND/RCAC/CACIB
samen met Vada Tsan van het Martinihaim 3e plaats in Koppelklasse (km. Rob Douma)VETERANENKLASSE REUEN
SAMOERAI OF THE WILACKS
V.: Kassar Khan of the wilacks, M. Lady in Red of the Wilacks,
F/E: Neijenhuis-Raadsen
1 UITMUNTEND/VCAC

BABYKLAS TEVEN
SHANZI VD.ALTAN MENG
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng
F:Knake Frankes, M.v. Veen
1 VEELBELOVEND

JEUGDKLAS TEVEN
BLISS LINDRIA’S MOFARONAH’S HOME,
NHSB: 2829285, Geb.: 2/28/2011, F.: Eig.,
V.: Rodny v.d. Mamila’s, M.: Macho’s Fara,
E.: W.E.C. Boudewijns
1 UITMUNTEND/JCAC

HA-BIBA FROM JACQUELINE’S DREAM,
Geb.: 6-2-2011, F.: J.J. de Boer-Eybergen,
V.: Jing-Jing from Jacqueline’s Dream, M.: Chantal from Jacqueline’s Dream,
E.:H. Wetzels
2 UITMUNTEND

AURA EASTMOORE,
V. : Profocator Ad Acte, M.: Bandida-Tal cho a yo Serpo
F/E: T.v. Oostveen Wolters
3 UITMUNTEND

ARCTIC ROSES SUMMER WIND
V.: Whispering Love’s Carbon Black, M.: Hin Chen’s Joyful Emma
Eig: v.d. Meer
4 UITMUNTEND

QUARIDA FROM SILVER GHOST
V.: Amih-Yadih Chi v Sji San Ling, M.: Xian T’sin Fatinat al Sjark,
F:Fürl /E:F/M.Langenberg-Brummer
UITMUNTEND

WHISPERING LOVE’S PLAY IT SEXY
V.: Prime Moon Space Cowboy N’Souyen, M.: Popeye’s Pumpik Pie
F/E: S.vd. Meer/M.vd. Ende
UITMUNTEND

BINKIE’S BEGLAMOURED TOUCH
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Suri Lee Alikana
F/E: D.Jansen v.d. Werff
UITMUNTEND

OURAYAH YHAN THI V. TSAI SJEN.
V.: Huan Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: Escapade f. Audrey’s Paradise
F:Timmers/E: M. Boer
ZEER GOED

BALOE OF LARK’S HOME,
F.: Eig.,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Vulin of Lark’s Home,
E.: M. v.d. Lee-Booden
ZEER GOED

JEZZEBEL F. JACQUELINE’S DREAM
V.: Santosha Second Sence, M.: Wai Karana f. Jacqueline’s Dream
F: de Boer-Eybergen, E: G. Onwezen
ZEER GOED

QUNALLEH-MAHR V. T. ZONNEZICHT
V.: Niran Nitis Le Belle Bruelles, M.: Melystra Brown Velvet
F/E: I.Koster
ZEER GOED

RYCANNA
V.: Dillon v. Relo’s Love, M.: Superstitous Norah,
F: Aarts, /E: B.v. Commenée
GOED

BARKING BEAUTY’S FAWNIA PARADISE,
NHSB: 2849615, Geb.: 8/4/2011, F.: L.G. Verbon,
V.: Qochata-Daigo v. Gremley’s Home, M.: Melystra Bourbon Queen,
E.: L.G. P. Brekelmans
GOED

OPENKLAS TEVEN
MELYSTRA FRANCESCA,
V.: Multi Ch. Rebel Rose Tancredi,
M.: Kamp. Cheina Doll’s Et Melystra W/JW’06 NJK,
E.: v. Tol-Williams
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOS, def. NK

SHAQUILA FROM ELNARAZO
V. Red Ra Fa v. Gremley’s Home
M. Wai Whisper from Jacqueline’s Dream
F/E. Schoonderbeek
2 UITMUNTEND

HEAVENLY TOUCH OF MAGICALMIRACLES
V. : Milan van de Mamila’s,
M.: Superstitious Bibi
E. J G vd Berg/DAE vd Plas
3 UITMUNTEND

KAMPIOENSKLASSE TEVEN:
VADA TSAN VH. MARTINIHAIM
NHSB: 2495713, Geb.: 28-2-2004, F.: Eig.,
V.: Multi Ch. Epsylon Kwei Tsu-Kou, M.: Multi Ch. Zazarac’s Juloh-Chi,
E.: P. Vlieghuis-Wijkstra
1 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB
samen met Wodavi Ts’in Fatinat al Sjark 3e plaats in Koppelklasse (km. Rob Douma)

DIH-DIH ISSET FO v. SJI SAN LING NJK,
V.: Kamp Carmah Cha-Ris-Mah Fo v. Sji San Ling NJK,
M.: Kamp Ah-Zira Zho Moy Fo v. Sji San Ling,
F/E.:M.C. Klarenbeek-Lagestee
2 UITMUNTEND