Tentoonstellingsuitslag KCM 2019

Keurmeester: Rony Doedijns (NL)

Uitslag KCM 2019, zondag 27 oktober 2019
52 Shih Tzu

Keurmeester: dhr. Rony Doedijns (NL)

Jongste Puppen Reu

  1. VB Enzo v. Pinosworld
  2. VB Enrique v. Pinosworld
  3. VB Fino Pip from Hearmean

Absent: Zazerac’s Taipan Chi

Puppenklasse Reu

  1. VB Ziams Flying Dutchman
  2. VB Xaviano from Jacquelines Dream
  3. VB Piccolo Tibet Lord of the Rings
  4. VB Davih-Dho v Gremleys Home

Jeugdklasse Reu

  1. U Rossvale Chasing the Sun
  2. ZG One in a Million from Lisa’s Love

Tussenklasse Reu

  1. U Leon a Little Miracle of Tibert
  2. U Piccolo Tibet Juventus
  3. U Debeaux Get Set Go

Absent: Saffron Sherhy Take a Look at Me

Openklasse Reu

  1. U Armando House of Aplioms
  2. ZG Liam Love of Sanmarlo

Kampioensklasse Reu

  1. U Joy’s Fuocco Su Ghiaccio RCAC
  2. U Zimba Han v Buruf
  3. U Odyn v Dosa Carita
  4. U Ziams Perfect Partner

Absent: Zaxarac’s Xerxes Chi

Veteranenklasse Reu

  1. U Bodani Thi-Mor Yung Chi v Sji San Ling VBOB/CAC/BOB/CLUBWINNAAR 2019
  2. U Zwah-Ber-Ju v Gremleys Home’
  3. U Django v Li-Liang
  4. ZG Javari van ’t Zonnezicht

Jongste Puppy Teven

  1. VB Esmeralda v Pinosworld BESTE JONGSTE PUPPY
  2. VB Endless Hope from Hearmean
  3. VB Esmee v Pinosworld
  4. VB Carmen Electra from Collywobbles

Puppyklasse Teven

  1. VB Gaby a Little Miracle of Tibet
  2. VB Basic Instinct Briljant of Moravia

Jeugdklasse Teven

  1. U Binkies Victoria CAC/BOS/JBOB
  2. U Mobie Star Dalai Shih-Tzu
  3. U Lhak-Pa New Lock’s Arrow
  4. U Ivy Chateau Clement

U Love of Sanmarlo Xolo Xplosion

ZG Casa del Lisa from Lisa’s Love

Absent

  1. Laysa New Lock’s Arrow
  2. Bibi v Pinosworld

Tussenklasse Teven

  1. U Binkies Umaya Princess Angel
  2. U Kiowa’s Uptown Girl
  3. U Love of Sanmarlo Patsy-Yue

Absent

  1. Lan-Hu Hua New Lock’s Arrow
  2. Black Velvet from Color of Life

Openklasse Teven

  1. U Vartouche from Jacqueline’s Dream RCAC
  2. U Angelica Huston from Collywobbles
  3. U Birma Pumilo
  4. U Unbelievable Sexi from Dosa Carita

Kampioensklasse Teven

  1. U Hasita v Dosa Carita
  2. U Tycha v Pinosworld

Veteranenklasse Teven

  1. U Victoria v. Gremley’s Home
  2. U Ha-Biba from Jacqueline’s Dream

foto’s: Rudi Bos