Tentoonstellingsuitslag KCM STCN 2012

Keurmeester: Victor v. Raamsdonck (BE)
Keurmeester.
Als keurmeester was uitgenodigd de heer Victor A. van Raamsdonk Al 35 jaar fokte hij, met wereldwijde successen, Franse Buldoggen onder de bekende kennelnaam “de la Parure”.
Na het fokken en showen van Franse bulldoggen richt Victor zich nu voornamelijk op het keuren van rassen uit Rasgroep 9 en Rasgroep 2 in binnen en buitenland. Hij is al jaren geinteresserd in de Shih-Tzu en volgde al menige keuring vanaf de zijlijn. Sinds september 2009 is hij bevoegd ons ras te keuren. In Nederland was dit 2e keuring van ons ras.

(BOB /CLUBWINNAAR 2012):ZAH-MIH-RAH-JUH v.GREMLEY’S HOME(Minie Niks Bakker ) & (BOS)BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA (Betty Verbon)

BABYKLAS REUEN
ZAZARAC’S WASHIR MADHU-CHI
V.: Jadoredior from Audreys Paradis, M.: Zazarac’s Mei-Li-Chi,
F/E.: M.E.C. Madjid-v. Laar
1 VEELBELOVEND

THI-MOR JUNIOR v. DOSA CARITA
V.: Bodani Thimo Yung Chi v Sji San Ling, M.: Fayette From Jacqueline’s Dream,
F.: W. Wetzels/E.: W. Wetzels en G. Onwezen
2 VEELBELOVEND

ZAZARAC’S XERXES-CHI
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Oetama vom Heydpark,
F/E.: M.E.C. Madjid-v. Laar
3VEELBELOVEND
BABYKLAS TEVEN
TINKERBELL FROM ROSE OF PEKING
V.: Joy Infinity from Rose of Peking, M.: Bodana Chaya Maria Ch’i v. Sji San Ling,
F/E.: A. Denie
1 VEELBELOVEND/ BESTE BABY

HASITA v DOSA CARITA
V.: Bodani Thi-mor Yung Ch’i v Sji San Ling, M.: Fayette From Jacqueline’s Dream,
F/ E.: W. Wetzels
2 VEELBELOVEND

ESMERALDA FROM ROSE OF PEKING
V.: Joy Infinity from Rose of Peking, M.: Bodana Chaya Maria Ch’i v. Sji San Ling,
F.: A. Denie/ E.: D. van Hell
3 VEELBELOVEND

DOEDINKA’S A WISH IMANI JU-LIN
V.: Multi Ch Aga’s A Dream Come True, M.: JuLin Yhan Thi v. Tsai Sjen,
F/ E.: G.G. Minnaard-Hulzebos
4 BELOVEND
PUPPYKLAS REUEN
CHOCOLATE MAN OF THE WILACKS
V.: Kamp. Samoerai of the Wilacks VDH Kamp, M.: Mo Shu Hei Te of the Wilacks,
F/E.: M.I. Neijenhuis-Raadsen
1 VEELBELOVEND

BINKIE’S COSMO CARAMBA
V.: Oh’Darling Bohemia Acro, M.: Curley Cloe from Jacqueline’s Dream,
F/E.: D. Jansen-v.d. Werff
2 VEELBELOVEND

BINKIE’S CASANOVA CLOUD
V.: Oh’Darling Bohemia Acro, M.: Curley Cloe from Jacqueline’s Dream,
F/E.: D. Jansen-v.d. Werff
3 VEELBELOVEND

ISKY V. PINO’S WORLD
V.: Bodani Thimo Yung Chi v Sji San Ling, M.: Izephra Tsin Fatinat al Sjark,
F/E.: G. Onwezen
VEELBELOVEND

POWERFUL BUDDAH DALAI SHIH-TZU
V.: Dilemma Jazz It Up, M.: Zas Ster Ma Dmar New Lock’s Arrow,
F/E.: M.A.M. Huggers en R.T. vd Donk
BELOVEND

PUPPYKLAS TEVEN
KAYLANI DAYI VAN DE MAMILA’S
V.: Xi-Coh v. Gremley’s Home, M.: Doh-Na vd Mamila’s,
F.: M.M.J.T. vd Steen/E.: L.G.Verbon
1 VEELBELOVEND/ BESTE PUP

ITSKE V. PINO’S WORLD,
V.: Bodani Thimo Yung Chi v Sji San Ling, M.: Izephra Tsin Fatinat al Sjark,
F/E.: G. Onwezen
2 VEELBELOVEND

KAILEY VD MAMILA’S
V.: Xih-Coh v. Gremley’s Home, M.: Doh-Na vd Mamila’s,
F/E.: M.M.J.T. v.d. Steen en C. Roll-Bekkers
3 VEELBELOVEND

BELI
V.: Zinan of Larks Home, M.: Shinook from Elnarazo
F:R. Bresa, / E.: B. Schoonderbeek
4 VEELBELOVEND

MAGIC BUDDAH DALAI SHIH-TZU
V.: Dilemma Jazz It Up, M.: Zas Ster Ma Dmar New Lock’s Arrow,
F/E.: M.A.M. Huggers
VEELBELOVEND
JEUGDKLAS REUEN
MO WANGS BIG BALOE CJS’12,
V.: Cong Taiyang Tzu Goliath, M.: Ne Quid Nimes Natura Libra,
F.: Ehel M. Froetel, /E.: Ehel. M. Engbrocks
1 UITMUNTEND/JCAC

VANNES-SHU FROM ELNARAZO
V.: Zinan of Larks Home, M.: Wai-Whisper from Jacqueline’s Dream JW’07,
F/E.: R.A.E. Schoonderbeek
2 UITMUNTEND

SAMEI vd ALTAN MENG
V.: Ephram z Ticheho Podhradia, M.: Nikita Duchess vd Altan Meng,
F.: P. Knake-Frankes / E.: D. Jansen-v.d. Werff en P. Knake Frankes
3 UITMUNTEND

ZYSS ZECRET SHINING STAR
V.: Lady Chima’s Zecret Promice, M.: San Fun Oklahoma Honey,
F.: R. Kinnunen / E.: M.L. van der Haven-Wahr
4 UITMUNTEND

WHISPERING LOVE’S PLAYBOY
V.: Prime Moon Space Cowboy N’Souyen, M.: Popeye’s Pumpkin Pie,
F.: C.M.S. vd Meer / E.: M. Lolkema
ZEER GOED
TUSSENKLAS REUEN
BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA NJK
V.: Wietze v Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle vd Mamila’s,
F/E.: L.G. Verbon
1 UITMUNTEND/CAC/BOS

BODANI CHENY YIH CH’I VAN SJI SAN LING
V.: Yung-Lo’s Double Fantasy, M.: Qosy-Tsin Fatinat Al Sjark,
F.: G.T. Weggelaar /E.: A. Dekker-Heidman
2 UITMUNTEND

DJANGO VAN LI-LIANG NJK
V.: Kamp. Aramis v Li-Liang, M.: Shanay vd Mamila’s,
F.: J.W. Bakker-v. Egmond / E.: J. Tetteroo
3 UITMUNTEND

BODANI THI-MOR YUNG CHI v. SJI SAN LING NJK
V.: Int Ch Yung-Lo’s Double Fantasy Zwe-Nor-Dk Kamp, M.: Kamp Qosy Tsin Fatinat Al Sjark W’07/09
F.: G.T. Weggelaar /E.: G.T. Weggelaar en A. Denie, v.
4 UITMUNTEND

LOVE OF SANMARLO EDWARD
V.: Jing-Jing from Jacqueline’s Dream, M.: Santosha Senna for Sanmarlo,
F/ E.: M. Lolkema-Stege
ZEER GOED

OPENKLAS REUEN
RED NIGHT DANCER LE BELLE BRUELLES
V.: Meng Tay Chi le Belle Bruelles, M.: Li Hsiau-Te le Belle Bruelled,
F.: M.H. Bos-Broeils/ E.: D. van Vuuren
1 UITMUNTEND/RCAC

JADORE DIOR FROM AUDREY’S PARADIS EJK
V.: Karion Fooler from Audrey”s Paradis, M.: Gingerellu from Audrey”s Paradis,
F.: E.Kesseler/ E.: M.E.C. Madjid- van Laar
2 UITMUNTEND

HURRICANE AD ACTE,
V.: Multi Ch Tuscany’s Challenger Ad Acte, M.: Multi Ch Lady in Red Ad Acte,
F.: B. Strzyzewska /E.: M. Langenberg-Brümmer
3 UITMUNTEND

JANDRU YHAN THI v. TSAI-SJEN
V.: Nino from Kimberley’s Hell, M.: Escapade from Audrey’s Paradis,
F/E.: J. Timmers
4 UITMUNTEND

RODNY v.d. MAMILA’S
V.: Cheina Doll’s Gomamilas, M.: Romy v.d. Mamila’s,
F.: M.M. vd Steen,/ E.: W.E.C. Boudewijns
UITMUNTEND

KAI MASAMI VAN ’T ZONNEZICHT
V.: Niran Nitis le Belle Bruelles, M.: Blue Top’s Glamourgirl Djina,
F.: I. Koster / E.: G.J. Kroon
UITMUNTEND

QUEM HUA TSE HO LE BELLE BRUELLES
V.: Hoshiko Gizmo le Belle Bruelles, M.: Odokori le Belle Bruelles,
F.: M.H. Bos-Broeils/ E.: C.B. de Rooy- van Dijk
UITMUNTEND
KAMPIOENSKLAS REU
KAMP. CARMAH CHA-RIS MA FO v. SJI SAN LING; NJK,
V.: Kamp Zho-Dih Isset Fo . Sji San Ling JW’99;W’01;CW’99+’02, M.: Jadiva Tsin Fatinat al Sjark JW+JWK’02,
F/E.: M. Klarenbeek-Lagestee
1 UITMUNTEND
FOKKERSKLAS REUEN
ZWAH-BER-JU v GREMLEY’S HOME
Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White,
F/E.: M. Niks-Bakker
1 UITMUNTEND

MO WANGS ATHOS
V.: Cong-Taiyang Tzu Kobold In Red, M.: Ne Quid Nimes Natura Libra,
F/E.: M. Frötel
2 UITMUNTEND

GOLD DIGGER OF THE WILACKS NJK
V.: Cando-Khan from Jacqueline’s Dream, M.: Sai Neu Thai of the Wilacks,
F/E.: M.I. Neijenhuis-Raadsen
3 UITMUNTEND

LOVE OF SANMARLO GI-STAIRS
V.: Santosha Second Sense, M.: Love of Sanmarlo Arlyne,
F/E.: M. Lolkema
4 ZEER GOED

JEUGDKLAS TEVEN
ZIAMS WALKING ON SUNSHINE
V.: Little Pride’s Jack Sugar Kane No/Zw Kamp, M.: Ziams Zahara Hot Night,
F.: L. en L. Bergqvis t/ E.: P. Burema en M.E. Burema-Salverda
1 UITMUNTEND/JCAC/RCAC/Def. NJK

BINKIE’S BEGLAMOURED TOUCH
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Auri Lee Alikana,
F/E.: D. Jansen-v.d. Werff en M.J. vd Werff
2 UITMUNTEND

SHANZI vd ALTAN MENG
V.: Ephram z Ticheho Podhradia, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng,
F.: P. Knake-Frankes/E.: M. v. Veen
3 UITMUNTEND

BINKIE’S BLESSING SUMMER
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Auri Lee Alikana,
F/E.: D. Jansen-v.d. Werff en M.J. vd Werff
4 UITMUNTEND

CHAYKA LINDRIA’S MOFARONAH’S HOME
V.: Rodny v.d. Mamila’s, M.: Superstitious Morgan
F.: Eig/ E.: W.E.C. Boudewijns
UITMUNTEND

MERAH MUDA’S CHIN-ZY CY-A- RAH
V.: Manshu Yhan Thi v.Tsai Sjen, M.: Ghoya Yhan Thi v.Tsai Sjen,
F.: B. Ponte/ E.: S.A. Kok-Schreuders
ZEER GOED

SYING VD ALTAN MENG
V.: Ephram z Tiché Podhrasia, M.: Nikita Duchess vd Altan Meng,
F.: P. Knake-Frankes /E.: D. Jansen v.d. Werff en J. Dunk
ZEER GOED

WHISPERING’S LOVE BLACK BERRY
V.: Prime Moon Space Cowboy, M.: Popeye’s Pumpkin Pie,
F.: S. vd Meer / E.: J. de Wijs
ZEER GOED

ANNABEL
V. Pilot, M.: Admirable from Chocolate Delight
F:v. Dell/E: ter Bork Eshuis
ZEER GOED

TUSSENKLAS TEVEN
ZAH-MIH-RAH-JUH v. GREMLEY’S HOME
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White,
F/E.: M. Niks-Bakker
1 UITMUNTEND/CAC/BOB/Beste Zelfgefokte/ Clubwinnaar 2012

BODANA OLIVIA WISH CHI VAN SJI SAN LING
V.: Yung-Lo’s Double Fantasy, M.: Qosy-Tsin Fatinat Al Sjark,
F.: G.T. Weggelaar / E.: A. Denie
2 UITMUNTEND

HA-BIBA FROM JACQUELINE’S DREAM JW’11
V.: Jing-Jing from Jacqueline’s Dream, M.: Chantal from Jacqueline’s Dream,
F.: J.J. de Boer-Eybergen/ E.: W. Wetzels
3 UITMUNTEND

BLISS LINDRIA’S MOFARONAH’S HOME NJK
V.: Rodny v.d. Mamila’s, M.: Macho’s Fara,
F/E.: W.E.C. Boudewijns
4 UITMUNTEND

OPENKLAS TEVEN
HEAVENLY TOUCH OF MAGICAL MIRACLES,
V.: Milan v.d. Mamila’s, M.: Superstitious Bibi,
F.: J.G. v.d. Berg / E.: J.G. v.d. Berg en D.A. v.d. Plas
1 UITMUNTEND

IZEPHRA TSIN FATINAT AL SJARK
V.: Isky Ts’In Fatinat al Sjark, M.: Vada Tsan v.h. Martinihaim,
F.: F.A. Langenberg, /E.: G. Onwezen
2 UITMUNTEND

LAN-KUCY YHAN THI v. TSAI SJEN
V.: Kamp Carma Cha Ris Man v. Sji San Ling, M.: Ziraya Yhan Thi v. Tsai Sjen,
F/ E.: J. Timmers
3 UITMUNTEND

ZAZARAC’S MEI-LI-CHI
V.: Carmah Cha-Ris-Ma Fo v. Sji San Ling NJK, M.: Ned.&Int Kamp Zazarac’s Jani Indah Chi,
F/E.: M.E.C. Madjid-v. Laar
4 UITMUNTEND

JUH-LIN YHAN THI v. TSAI SJEN
V.: Kamp. Nino from Kimberly’s Hell, M.: Escapade from Audrey’s Paradis,
F.: J.Timmers, E.: G.G. Minnaard-Hulzebos
UITMUNTEND
KAMPIOENSKLAS TEVEN
KAMP QOSY TSIN FATINAT AL SJARK INT KAMP LUX KAMP W’07 W’09 BDSSG’11 CW’11
V.: Kamp. Ladazi Tsan v.h. Martinihaim, M.: Kamp.Fhilomena Tsin Fatinat Al Sjark,
F.: F. Langenberg / E.: G.T. Weggelaar
1 UITMUNTEND

KAMP MELYSTRA FRANCESCA CW’11 W’11 NJK
V.: Multi Ch. Rebel Rose Tancredi, M.: Kamp Cheina Doll’s Et Melystra NJK JW/W’06,
F/E.: N.J. van Tol-Williams
2 UITMUNTEND

KAMP DIH-DIH ISSET FO v. SJI SAN LING W’10 NJK
V.: Kamp Carmah Cha-Ris-Mah Fo v. Sji San Ling NJK, M.: Kamp Ah-Zira Zho Moy Fo v. Sji San Ling,
F/E.: M.C. Klarenbeek-Lagestee
3 UITMUNTEND

NE QUID NIMES NATURA LIBERA DE-VDH / CLUB KAMP
V.: Hoshiko Gizmo le Belle Bruelles, M.: Ne Quid Nimes Jintra Argulus Filia,
F.: H. Linné/ E.: M. Frötel
4 UITMUNTEND

FOKKERSKLAS TEVEN
KAMP VICTORIA v. GREMLEY’S HOME NJK
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Red-Ra-Fi v. Gremley’s Home,
F/E.: M. Niks-Bakker en G.C. Niks
1 UITMUNTEND

BARKING BEAUTY’S AMITY QUEEN
V.: Macho’s Midnight Jazz Dynasty, M.: Melystra Bourbon Queen,
F/E.: L.G. Verbon
2 UITMUNTEND

VETERANENKLAS TEVEN
Kamp CONG TAIYANG TZU EPONA,DE Kamp,CW’07,
V.: Samajo’s Masterboy, M.: Lin Pearl’s Viva Loca,
F/E.: Ehel. M. Engbrocks
1 UITMUNTEND/VCAC/Beste Veteraan

KOPPELKLAS

1.MO WANGS ATHOS en NE QUID NIMES NATURA LIBERA , E.: M. Frötel,

2.SAMEI vd ALTAN MENG en SYING vd ALTAN MENG,E.: D. Jansen-v.d. Werff en P. Knake Frankes,

JUNIORHANDLING

Groep 1
1.IRIS VAN BERK, 9 jaar, met DJANGO V LI LIANG
2.DENA DE ROOY, 7 jaar, met BODANA OLIVIA WISH CHI VAN SJI SAN LING,
3.LIZA VAN BERK, 6 jaar, met BODANI THI-MOR YUNG CHI v. SJI SAN LING

Groep2
1. NADINE TER BORK, 14 jaar met
2. MELANIE TER BORK, 16 jaar met
3. KELLY VAN HELL, 13 jaar met
4.SHARON KOK, 12 jaar, met MERAH MUDA’S CHIN-ZY CY-A- RAH,