Tentoonstellingsuitslag KCM STVC 2011

Clubwinnaar STVC 2011 Wietze van Gremley’s Home

fotolink: https://myalbum.com/album/0kiqLBIDussV

Beusichem, 22 Mei 2011

Keurmeester Reuen:
Dhr.Victor van Raamsdonck (BE)

Keurmeester Teven:
Dhr. Peter van Baaren-Grob(NL)

STVC 2011, uitslagen op rij
BABYKLAS REUEN
QUIANG NIAN V.D. ALTAN MENG
1 VEELBELOVEND

QINGLING V.D. ALTAN MENG
2 VEELBELOVEND

QINGGE V.D. ALTAN MENG
3 VEELBELOVEND

LOVE OF SANMARLO EDWARD
4 BELOVEND

PUPPYKLAS REUEN
ROYAL MOON LE BELLE BRUELLES
1 VEELBELOVEND/BESTE PUP

MERAH MUDAS BA YUH
2 VEELBELOVEND

BODANI CHENY YIH CHI V. SJI SAN LING
3 VEELBELOVEND

ZWAH BER JUH V. GREMLEY’S HOME
4 VEELBELOVEND

DOEDINKA’S GAO BOY SUKI
BELOVEND

DOEDINKA’S GUANG BOY SUKI
BELOVEND

JEUGDKLAS REUEN
JADORE DIOR FROM AUDREY’S PARADISE
1 UITMUNTEND/JCAC

NUO CHAO KING V.D. ALTAN MENG
2 UITMUNTEND

EPHRAM Z TICHEHO PODHRADIA
3 UITMUNTEND

NEWMAN FROM ALONE ON THE WORLD
4 UITMUNTEND

TAN ZIH NAH FROM ELNARAZO
UITMUNTEND

INDIRA TS’IN FATINAT AL SJARK
ZEER GOED

NINJA NAO KING VD ALTAN MENG
ZEER GOED

FERRY FLYER V. RELO’S LOVE
ZEER GOED

JONGEHONDENKLAS REUEN
ZAZARAC’S QUIBEC CHI
1 UITMUNTEND/JCAC

DEMOTHI KISHO V. SAM NOËL CHIC
2 UITMUNTEND

HOU WAN YHAN THI V. TSAI SJEN
3 UITMUNTEND

LING SHOU YHAN THI V. TSAI SJEN
4 UITMUNTEND

OPENKLAS REUEN
BHODI TS’IN FATINAT AL SJARK
1 UITMUNTEND

ZINAN OF LARKS HOME
2 UITMUNTEND

MANSHU YHAN THI V. TSAI SJEN
3 UITMUNTEND

SUPERSTITIOUS BINKIE
4 UITMUNTEND

FOKKERSKLAS REUEN
WIETZE V. GREMLEY’S HOME
1 UITMUNTEND/CAC/BOB/CLUBWINNAAR

CHAKER FROM JACQUELINE’S DREAM
2 UITMUNTEND

HUAN YHAN THI V. TSAI SJEN
3 UITMUNTEND

HJALMAR FROM ALONE ON THE WORLD
GOED

KAMPIOENSKLAS REUEN
WODAVI TS’IN FATINAT AL SJARK
1 UITMUNTEND/RCAC

OH DARLING BOHEMIA ACRO
2 UITMUNTEND

AGA’S DREAM COME TRUE
3 UITMUNTEND

VETERANENKLAS REUEN
ELPABO’S BO BOBO
1 UITMUNTEND/VCAC

BABYKLAS TEVEN
TA MARIA BLACK MAGIC BEE
1 VEELBELOVEND/BESTE BABY

PUPPYKLAS TEVEN
ZAH MIH RAH JU V. GREMLEY’S HOME
1 VEELBELOVEND

NULAYAH YHAN THI V TSAI SJEN
2 VEELBELOVEND

THE DUTCHESS ARUBA
3 BELOVEND

DOEDINKA’S GUOZI GIRL MAI MAI
4 BELOVEND

DOEDINKA’S GUAN YIN GIRL MAI MAI
BELOVEND

MERAH MUDAH’S BHI ZJOE
BELOVEND

JEUGDKLAS TEVEN
ZAZARAC’S HAYANNA CHI
1 UITMUNTEND/JCAC

HEAVENLY TOUCH OF MAGICAL MIRACLES
2 UITMUNTEND

CHO MO LING MAH NEW LOCKS ARROW
3 UITMUNTEND

GAWA LHAMO FROM JACQUELINE’S DREAM
4 UITMUNTEND

GAMI TS’IN FATINAT AL SJARK
ZEER GOED

KAI LHANA THALITA V. SAM NOËL CHIC
GOED

JONGEHONDENKLAS TEVEN
VICTORIA V. GREMLEY’S HOME
1 UITMUNTEND/RCAC

ZA STER MA DMHAR NEW LOCKS ARROW
2 UITMUNTEND

DAYAMI KIOKO SAM NOËL CHIC
3 UITMUNTEND

OPENKLAS TEVEN
WAI WHISPER FROM JACQUELINE’S DREAM
1 UITMUNTEND

MIFCAH’S STAR CHASER
2 UITMUNTEND

ZAZARAC’S MEI LI CHI
3 UITMUNTEND

CURLEY CLOE FROM JACQUELINE’S DREAM
4 UITMUNTEND

CHIANG MAI NEW LOCKS ARROW
ZEER GOED

NE QUID NIMES FILIA ET CONSTANTIA
ZEER GOED

JU LIN YHAN THI V. TSAI SJEN
ZEER GOED

GOYA YHAN THI V. TSAI SJEN
ZEER GOED

FOKKERSKLAS TEVEN
XI WANG OF LARKS HOME
1 UITMUNTEND

SHAQUILA FROM ELNARAZO
2 UITMUNTEND

WAI KARANA FROM JACQUELINE’S DREAM
3 UITMUNTEND

NIKITA DUTCHESS VD ALTAN MENG
4 ZEER GOED

ZAZARAC’S RHALASSI CHI
ZEER GOED

KAMPIOENSKLAS TEVEN
ZAZARAC’S JULOH CHI
1 UITMUNTEND/CAC/BOS

ZILLA OF LARKS HOME
2 UITMUNTEND

INAKA FROM ALONE ON THE WORLD
3 UITMUNTEND