Tentoonstellingsuitslag KCM STVC 2012

KCM STVC, BEUSICHEM, 17 JUNI 2012
Keurmeester: Dhr. F. De Clerc (Baby, Veteraan & BIS)
Mw. Degryze (Puppy, Koppel)

QOSY T’SIN FATINAT AL SJARK (Gitty Weggelaar) (BOB) () & (BOS) AGA’S A DREAM COME TRUE Def. NK (Dorien v. Slycken )

onder voorbehoud van fouten! Zodra ik de foto’s aangeleverd heb gekregen worden deze geplaatst
BABYKLAS REUEN
SAMEI VD.ALTAN MENG
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng
F:Knake Frankes, E: D.Jansen vd. Werf & P.Knake Frankes
1 VEELBELOVEND/BESTE BABY
PUPPYKLAS REUEN
WHISPERING LOVE’S RHYHM OF THAT BEAT
V. Joy Infinity from Rose of Peking, M.:Wish me Luck Yhan Thi of Tsai Sjen
F/E: S.v.d. Meer
1 VEELBELOVEND/BESTE PUPPY
JEUGDKLAS REUEN
ETHAN V. PINO’S WORLD
V. Prowokator Ad Akte, M. Ettina T’sin Fatinat Al Sjark
F/E: Onwezen
1 UITMUNTEND/JCAC/Def. NJK

BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA,
NHSB: 2839774, Geb.: 18-5-2011, F.: Eig.,
V.: Wietze v Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle vd Mamila’s,
E.: L.G. Verbon
2 UITMUNTEND

DJANGO V. LI LIANG
V.: Aramis v. Li Liang, M.: Shanay v.d. Mamila’s
F: Bakker-v. Egmond, E: Tetteroo
3 ZEER GOED
TUSSENKLAS REUEN
RED NIGHT DANCER LE BELLE BRUELLES,
NHSB: 2810521, Geb.: 19-9-2010, F.: M.H. Bos-Broeils,
V.: Meng Tay Chi le Belle Bruelles, M.: Li Hsiau-Te le Belle Bruelles,
E.: D. van Vuuren
1 ZEER GOED

ROYAL MOON LE BELLE BRUELLES
V.: Kamp. Meng Tay-Chi Le Belle Bruelles,
M.: Li Hsiau-Te Le Belle Bruelles,
E.: G. Hut-v. Vliet & J.v Vliet
2 ZEER GOED

BODANI CHENY YIH VAN SJI SAN LING,
NHSB: 2817813, Geb.: 15-11-2010, F.: G.T. Weggelaar,
V.: Yung-Lo’s Double Fantasy, M.: Qosy-Tsin Fatina Al Sjark, E.: A. Dekker-Heidman
3 ZEER GOED

JOTTUM F. JACQUELINE’S DREAM
V. Santosha Second Sence, M. Wai Karana f. Jaqueline’s Dream
F/E: de Boer-Eybergen
4 ZEER GOED
FOKKERSKLAS REUEN
ARAMIS V. LI LIANG
V.: Babar Tsan vh. Martinihaim, M.Zo-Wie-Zo v. Li-Liang
F/E: A. Bakker v. Egmond
1 UITMUNTEND

PANDIT YHAN THI V. TSAI SJEN
V.: Jandru Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: Indira Yhan Thi v. Tsai Sjen
F/E:: J.Timmers
2 ZEER GOED

HJALMAR FROM ALONE OF THE WORLD
V.: Elpabo’s An Chu, M.: Joyce v. Heydpark
F/E: A. Noordijk
3 ZEER GOED

BODANI THI-MOR YUNG CHI v. SJI SAN LING,
V.: Int Ch Yung-Lo’s Double Fantasy Zwe-Nor-Dk Kamp, M.: Kamp Qosy Tsin Fatinat Al Sjark W’07/09,
F/E.: G.T. Weggelaar
4 ZEER GOED
OPENKLAS REUEN
RODNY VD MAMILA’S
V. Cheina Doll’s Go Mamila’s, M.: Romy vd. Mamila’s
F:v.d. Steen/E: L.Boudewijns
1 ZEER GOED

NEWMANN FROM ALONE ON THE WORLD
V.: Samajo’s Newmann, M.: Farah Dibah from Alone on the World
F/E: A. Noordijk
2 ZEER GOED

QUEM HUA TSU HO LE BELLE BRUELLES
V.Hoshiko Gizmo le Belle Bruelles, M.: Odoroki Le Belle Bruelles
F: Bos, E: C.de Rooij v. Dijk
3 ZEER GOED

GIANTU GUH ZHI V. T. ZONNEZICHT
V.: Carmah-Cha Ris Mah Fo v. Sji San Ling, M. : Ah-Ming v.t. Zonnezicht
F:Koster/E: Hut
4 ZEER GOED

CHAKER F. JACQUELINE’S DREAM
V.Uniekum f. Jacqueline’s Dream, M.:Wai Karana f. Jacqueline’s Dream
F/E: de Boer-Eybergen
ZEER GOED
KAMPIOENSKLASSE REUEN
AGA’S A DREAM COME TRUE INT/PE/CL KAMP,
F.: A. Guajardo,
V.: Ista’s Dream a Little Dream, M.: Wang Sheena Doll,
E.: D. van Slycken
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOS/ Def. NK

KAMP WODAVI-TSIN FATINAT AL SJARK,
NHSB: 2669655, Geb.: 25-8-2007, F.: F.A. Langenberg,
V.: Xeralene’s Island Magic, M.: Multi Kamp Vada Tsan v/h Martinihaim,
E.: P. Vlieghuis-Wijkstra
2 UITMUNTEND/ RCAC
BABYKLASSE TEVEN
SHANZI VD.ALTAN MENG
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng
F:Knake Frankes, E: M.v. Veen
1 VEELBELOVEND

SYING VD.ALTAN MENG
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng
F:Knake Frankes, E: D. Jansen vd. Werf
2 BELOVEND

DEDENYA OF LARKS HOME
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Zilla of Larks Home
F/E: R.v.d.Lee-Booden
3 WEINIG BELOVEND
PUPPYKLASSE TEVEN
AMARANTHA’S KOEKIE DOUGH
V.: Il Pericolos Hat Trick, M.: Blue Top’s Your My Angel
F/E: J. v. Dijk
1 BELOVEND
JEUGDKLAS TEVEN
WHISPERING LOVE’S PLAY IT SEXY
V.: Prime Moon Space Cowboy N’ Souyen, M.: Popeye’s Pumpkin
F/E: v.d. Meer, vd. Ende
1 UITMUNTEND/JCAC

BALOE OF LARK’S HOME,
F.: Eig.,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Vulin of Lark’s Home,
E.: M. v.d. Lee-Booden
2 UITMUNTEND

CHODEN’S KISS ME
V.: Aga’s Dream Come True, M.: Divine’s Prelude to My Rivendell
F/E: D. v. Slycken
3 UITMUNTEND

BLISS LINDRIA’S MOFARONAH’S HOME,
NHSB: 2829285, Geb.: 2/28/2011, F.: Eig.,
V.: Rodny v.d. Mamila’s, M.: Macho’s Fara,
E.: W.E.C. Boudewijns
4 UITMUNTEND

BINKIE’S BEGLAMOURED TOUCH
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Suri Lee Alikana
F/E: D.Jansen v.d. Werff
ZEER GOED

WHISPERING LOVE’S EYES ON ME
V.: Dream Succes Bohemia Acro, M.: Paris vd. Yorkshire Cottage
F: S.vd. Meer, E: R. Velders
GOED

BINKIES AMAZING DREAM
V.: Bo Jenuathi Seth, M.: Curley Cloe f. Jacqueline’s Dream
F/: D.Jansen vd. Werf, E: Kortland
GOED

NURLA YA YHAN THI V. TSAI SJEN
V.: Jandru Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: November Rain Pumilo
F/E: J. Timmers
GOED

KYLIAN F. JACQUELINE’S DREAM
V.: Whispering Love’s Final Fantasy, M
F/E: de Boer Eybergen
GOED

ARCTIC ROSES SUMMER WIND
V.: Whispering Love’s Carbon Black, M.: Hin Chen’s Joyful Emma
Eig: v.d. Meer
GOED
TUSSENKLAS TEVEN
BODANA OLIVIA WISH CHI VAN SJI SAN LING,
NHSB: 2817816, Geb.: 15-11-2010, F.: G.T. Weggelaar,
V.: Yung-Lo’s Double Fantasy, M.: Qosy-Tsin Fatina Al Sjark,
E.: G.T. Weggelaar en A. Denie
1 UITMUNTEND
OPENKLAS TEVEN
HEAVENLY TOUCH OF MAGICAL MIRACLES
V. : Milan van de Mamila’s,
M.: Superstitious Bibi
E. J G vd Berg/DAE vd Plas
1 UITMUNTEND

CHIANG MAI NEW LOCKS ARROW
V.: Dilemma Jazz it Up, M.: Wu Yum Kai Hsuch New Locks Arrow
F:G.Pijl, E: T. Minnaard
2 ZEER GOED
FOKKERSKLAS TEVEN
BHESMEE OF LARK’S HOME,
F.: Eig.,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Vulin of Lark’s Home,
E.: M. v.d. Lee-Booden
1 UITMUNTEND/RCAC

VADA TSAN VH. MARTINIHAIM
NHSB: 2495713, Geb.: 28-2-2004, F.: Eig.,
V.: Multi Ch. Epsylon Kwei Tsu-Kou, M.: Multi Ch. Zazarac’s Juloh-Chi,
E.: P. Vlieghuis-Wijkstra
2 UITMUNTEND

HA-BIBI FROM JACQUELINE’S DREAM,
Geb.: 6-2-2011, F.: J.J. de Boer-Eybergen,
V.: Jing-Jing from Jacqueline’s Dream, M.: Chantal from Jacqueline’s Dream,
F/E.:De Boer-Eybergen
3 ZEER GOED
VETERANENKLASSE TEVEN
ZO WIE ZO V. LI LIANG
V. Qweet it v.Li Liang, M.: Luna Mai of the Wilacks
F/E: A. Bakker v. Egmond
1 UITMUNTEND/VCAC

NE QUID NIMES FILIA EA CONSTANTIA
V. Chinese J Toto v. Nanacara, M.: Ne Quid Nimes Constants Domina
F: Linne, E: Noordijk
2 UITMUNTEND
KAMPIOENSKLASSE TEVEN
QOSY T’SIN FATINAT AL SJARK
V.: Rodazi Tsan vh. Martiniham, M.: Philomena T’sin Fatinat al Sjark
F: Langenberg/ E: G. Weggelaar
1 UITMUNTEND/CAC/BOB/CLUBWINNAAR

ZAZARAC’S JULOH-CHI
V.: Ned.Int. Kamp Lerka Tsan v.h. Martinihaim, VDH Kamp,
M.: Kamp. Zazarac’s Wira Chi, JW+W 95,
E.: A. Bakker-van Egmond
2 UITMUNTEND