Tentoonstellingsuitslag KCM STVC 2015

Fotolink: http://www.mijnalbum.nl/Album=VMEZ43F3
Heeft u een ontbrekende foto van een hondje en de foto is op deze show gemaakt, dan kan deze, onbewerkt, en zonder verdere opdruk, gemaild worden aan bovenstaand adres

OSS, 21 JUNI 2015
Keurmeerster: Ineke Zwaartman-Pinster (NL)
Stage: Frank van Tatenhove (NL)

BOB/CW’15 NUO CHAO VAN DE ALTAN MENG (Dirk Jansen v.d. Werff )
BOS HEAVENLY HUGS OF MAGICAL MIRACLES (J.G.v.d. Berg & Carla Zuijdam)

JONGSTE PUPPYKLAS REUEN
TERCIEREO FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Whispering Love’s Playboy, M.: Kilian Shi from Jacqueline’s Dream,
E.: M.J. Adams
1 VEELBELOVEND

JOSH VAN DOSA CARITA
v. Tygo from Rose of Peking, M.: Fayette from Jacqueline’s Dream
E.: A.Bosch
2 VEELBELOVEND

PUPPYKLAS REUEN
AMIGO FROM FOREST HOME
V. : Namaskara Lord Amigo, M.: High Energie from Love of Sanmarlo
E.: H. Nienhuis-Wolthoorn
1 VEELBELOVEND

JEUGDKLAS REUEN
QWINTSY SHU FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Jottum from Jacqueline’s Dream, M.: ZsaZsa from Jacqueline’s Dream
E.: H.ter Bork-Eshuis
1 UITMUNTEND/JCAC

CYNAME’S VISION
V.: Spovens Black Play Boy, M.: Cyname’s Una Bella Leonie
E.: E.Wagenaar
2 UITMUNTEND

JONGEHONDENKLAS REUEN
ARTELINO BLACKBERRY FANTASY, NJK, JW’14, BJWNL’14,
V.: Perluskin Everyone’s Fantasy, M.: Ta Maria Wat a Dee,
E.: A. Hut en J. v. Vliet
1 UITMUNTEND

ORLANDO VAN PINO’S WORLD
V. Bodani Thimor Yung Chi v. Sji San Ling, M.: Joybell Ad Acte,
E.: G.Onwezen
2 UITMUNTEND

DOEDINKA’S LENNY OUSHYAN
V.: Oushyhan Yhan Thi v. Tsjai Sjen, M.: Ju Lin Yhan Thi v. Tsai Sjen,
E.: A. Lamain Houben
3 ZEER GOED

OPENKLAS REUEN
NUO CHAO VAN DE ALTAN MENG NJK
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Joy of my Life v.d. Altan Meng
E.: D.Jansen v.d. Werff
1 UITMUNTEND/CAC/BOB/Def. NK/CLUBWINNAAR

SATCHMO OF THE WILACKS
V.: Ch. Magic Milton vom Heydpark, M.: Mei Li Te of the Wilacks
E.: I.Koster
2 UITMUNTEND/RCAC

ZAZARAC’S XERXES CHI BJK
V.: Zazarac’s Malik Chi, M.: Oetama vom Heydpark
E.: M.Madjid v. Laar
3 UITMUNTEND

EYE CATCHER OF THE WILACKS NJK, BJS ‘13, VDH Jch.,
V.: Magic Milton v. Heydpark, M.: Mei-Li-Te of the Wilacks,
E.: M.Neijenhuis-Raadsen
4 UITMUNTEND

RYH-SING-START VAN ‘T ZONNEZICHT,
V.: Javari v. ‘t Zonnezicht,M.: Cong Tàiyàng Tzu Paradies,
E.: H.v/d.Meer
UITMUNTEND

IMROY FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Chaker From Jacqueline’s Dream, M.: Leng-Ken-Lin Of The Willacks,
E.: E.Wagenaar
UITMUNTEND

CAMELLE PLAYING FOR KEEPS
V.: Camelle Gentle Panda, M.: Besamanjo’s Fancy Mee at Camelle
E.: M.L.v.d.Haven-Wahr
UITMUNTEND

FOKKERSKLAS REUEN
BODANI THI-MOR YUNG CH’I V. SJI SAN LING
V.: Int Ch Yung-Lo’s Double Fantasy Zwe-Nor-Dk Kamp, M.: Multi Kamp Qosy Tsin Fatinat Al Sjark W’07/09,
E.: G.T. Weggelaar
1 UITMUNTEND

CH.KAMP ZWAH-BER-JU v GREMLEY’S HOME,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White,
E.: M. Niks-Bakker
2 UITMUNTEND

ENZIE OF LARKS HOME,
V.: Ned kamp.Zwah-Ber-Ju v. Gremley’s, M.: Ned kamp. Mifcahs Star Chaser, JW’08, NJK,
E.: M. vander Lee-Booden
3 UITMUNTEND

KAMPIOENSKLASSE REUEN
WIETZE VAN GREMLEY’S HOME
V.: Red-Ra-Fa v. Gremley’s Home, M.: Roxcette f. Jacqueline’s Dream
E.: M. Niks-Bakker
1 UITMUNTEND

BINKIE´S CASANOVA CLOUD,
V.:Oh! Darling Bohemia Acro, M.: Curley Cloe from Jacqueline´s Dream,
E.: J.C. Dunk
2 UITMUNTEND

ZYSS ZECRET SHINING STAR,
V.:Lady Chima’s Zecret Promice, M.:San Fun Oklahoma Honey,
E.: M.L. van der Haven – Wahr
3 UITMUNTEND

VETERANENKLAS REUEN
MENG TAY CHI LE BELLE BRUELLES
V. : Hoshiko Gizmo le Belle Bruelles, M.: Ginger Ho le Belle Bruelles
E.: D.v. Vuuren
1 UITMUNTEND/VCAC/ Beste Veteraan

JONGSTE PUPPYKLAS TEVEN
YASMIN VAN HET ZONNEZICHT
V.: Satchmo of the Wilacks, M.: Cong Taiyang Tzu Paradies,
E.: I.Koster
1 VEELBELOVEND / BESTE JONGSTE PUPPY

PUPPYKLAS TEVEN
UZANI T’SIN FATINAT AL SJARK
V.: Bhodi T’sin Fatinat al Sjark, M.: Valesca T’sin Fatinat al Sjark,
E.: G. Guichelaar-ten Kate
1 VEELBELOVEND/BESTE PUPPY

QUINTA VAN PINO’S WORLD
V.: Bhodi T’sin Fatinat al Sjark, M.: Joybell ad Acte,
E.: G. Onwezen
2 VEELBELOVEND

JEUGDKLAS TEVEN
SACHI TSIN FATINAT AL SJARK,
V.: Indra Ts’in Fatinat al Sjark, M.: Lana Belle Ts’in Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege & M Langenberg-Brummer
1 UITMUNTEND/JCAC/ Beste Jeugdhond

CHAYAH A LITTLE MIRACLE OF TIBET,
V.: Bodani-Thi-Mor Yung Ch’i van Sji San Ling, M.: Misty v.d. Mamila’s
Eig.: D.M.J. v. Hell
2 UITMUNTEND

ZAZARAC’S AISHA-CHI
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Zazarac’s Rhalassa-Chi, JW’10
E.: M.E.C. Madjid v. Laar
3 UITMUNTEND

YASMIN-JU FROM ELNARAZO,
V.: Ned. Kampioen Zwah-Ber-Ju v Gremley’s Home, M.: Beli,
E.: R.A.E. Schoonderbeek
4 UITMUNTEND

LOVE OF SANMARLO JACKI
V.: Love of Sanmarlo Edward, M.: Love of Sanmarlo Faith
e.: h. Nienhuis –Wolthoorn
UITMUNTEND

EH VI TA INDA FO VAN SJI SAN LING
V.: Ch. Carmah Cha Rhis Ma Fo v Sji San Ling, M.: Surilee Alikans
E.: M.C. Klarenbeek-Lagestee/D.Jansen v.d. Werff
UITMUNTEND

ROSALINDA FROM JACQUELINES DREAM,
V.:Kamp Zwah -ber-ju v. Gremley Home, M.: Ha-bibie from Jacquelines dream,
E.: J.J. deBoer-Eijbergen
UITMUNTEND

THALASSA T’SIN FATINAT AL SJARK
V.: Bhodi T’sin Fatinat al Sjark, M.: Wenrick’s Just Step Aside,
E.: G.Onwezen
UITMUNTEND

JONGEHONDENKLAS TEVEN
BINKIE’S IMPRESSIVE ZHO-YAH
V.: Ardon von dem Eiffel Yetis VDH.Ch, M.: Binkie’s Beglamoured Touch,
E.: D.Jansen v.d. Werff & R.Klarenbeek-Lagestee
1 UITMUNTEND

LAC ME’S LADY WRITER
V.: Uch. Habib’s Red Hot Rebel, M.: Se Uch Tangse Wild Angel,
E.: J.L.v.d. Haven-Wahr
2 ZEER GOED

DOEDINKA’S LILIANNE MI JULIN,
V.: Oushyan Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: JuLin Yhan Thi v. Tsai Sjen,
E.: G.G. Minnaard-Hulzebos
3 ZEER GOED

OPENKLAS TEVEN
HEAVENLY HUGS OF MAGICAL MIRACLES,
V.: Wodani T’sin Fatinat al Sjark, M.: Heavenly Touch of Magical Miracles
Eig.: J.G. v.d. Berg en C. Zuijdam
1 UITMUNTEND/CAC /BOS/Beste Zelfgefokte/def. NK

MANJALA FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Chaker from Jacqueline’s Dream, M.: Ha-Bibie from Jacqueline’s Dream,
E.: H. ter Bork-Eshuis
2 UITMUNTEND

PANYIN TSIN FATINAT AL SJARK CW’14,
V.: Wenrick’s Back Stage Pass, M.: Hadiyah-Tsin Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege
3 UITMUNTEND

IL PERICOLOS HONEY BUNNY
V.: Ta Maria Fantasy Goes On, M.: Il Pericolos Ella of Fress
E.: J.E.v.Dijk
4 ZEER GOED

FOKKERSKLAS TEVEN
HAZHIRA OF LARKS HOME,
V.: RawChocolate of the Wilacks, M.: Ned kamp. Xi-wang of Larks Home NJK,
E.: M. van der Lee-Booden
1 UITMUNTEND

HA-BIBIE FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Jing Jing from Jacqueline’s Dream, M.: Chantal from Jacqueline’s Dream
E.: J.J.de Boer-Eijbergen
2 UITMUNTEND

KAMPIOENSKLAS TEVEN
SUSI LI-HSING LE BELLE BRUELLES NJK, BW’15
V.: Kamp.Meng Tay-Chi le Belle Bruelles, M.: Li-Hsiau te Le Belle Bruelles,
E.: M.Bos & D.v.Vuuren
1 UITMUNTEND RCAC

TINKERBELL FROM ROSE OF PEKING
V.: Joy Infinity from Rose of Peking, M.: Bodana Chaya Maria Ch’i v. Sji San Ling,
E.: A. Denie
2 UITMUNTEND

HASITA V.DOSA CARITA,
V.:Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’i v. Sji San Ling,NJK, M.:Fayette From Jacqueline’s Dream,
E.:W.C.H. Wetzels
3 UITMUNTEND

ZAZARAC’S SHANEE CHI
V. Dylaw of the Jungle du Domaines des Atlantes, M.: Zazarac’s Jani Indah Chi Multi Ch.
E.: M.E.C.Madjid v. Laar
4 UITMUNTEND

VETERANENKLAS TEVEN
WAI WHISPER FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Osjin Lou from Jacqueline’s Dream, M.: Ivana from Jacqueline’s Dream
E.: R.A.E.Schoonderbeek
1 UITMUNTEND/VCAC

XI WANG OF LARKS HOME
V.: Kassar Khan of the Wilacks, M.: Vulin of Lark’s Home
E.: R.v.d. Lee-Booden
2 UITMUNTEND

KOPPELKLASSE
CAMELLE PLAYING FOR KEEPS & LAC ME’S LADY WRITER
L.v.d. Haven-Wahr
1e plaats