Tentoonstellingsuitslag KV Rijnland 2013

KV RIJNLAND, 23 MAART 2013
Keurmeester: Mw. Stuifbergen-Hoetjes (NL)

(BOB) DJANGO V. LI LIANG (Jeannette Tetteroo) / (BOS ) DIH-DIH ISSET FO v. SJI SAN LING NJK(Ria Klarenbeek-Lagestee)

JEUGDKLAS REUEN
SAMEI VD.ALTAN MENG
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng
F:Knake Frankes, E: D.Jansen vd. Werf & P.Knake Frankes
1 UITMUNTEND/JCAC

ZAZARAC’S XERXES-CHI
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Oetama vom Heydpark,
F/E.: M.E.C. Madjid-v. Laar
2 UITMUNTEND

ISKY V. PINO’S WORLD
V. Bodani Thi-Mor Yung Chi v. Sji San Ling, M. Izephra T’sin Fatinat al Sjark
F/E: G. Onwezen
3 UITMUNTEND

POWERFULL BUDDAH DALAI SHIH TZU
V. Dilemma Jazz it Up, M.Zas Ster Ma Dmar New Locks Arrow
F/E: M. Huggers
4 UITMUNTEND

BINKIE’S COSMO CARAMBA
V. Oh Darling Bohemia Acro, M. Curley Cloe f. Jacqueline’s Dream
F/E: D. Jansen v.d. Werff
ZEER GOED

THI-MOR JUNIOR V. DOSA CARITA
V. Bodani-Thi-Mor Yung Chi v. Sji San Ling, M.: Fayette f. Jacqueline’s Dream
F: W. Wetzels/ E:F&G.Onwezen
GOED

TUSSENKLASSE REUEN
JOTTUM F. JACQUELINE’S DREAM
V.: Santosha Second Sence, M.: Wai Karana f. Jacqueline’s Dream
F/E: JJ.de Boer-Eybergen
1 UITMUNTEND

BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA,
V.: Wietze v Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle vd Mamila’s,
F/E.: L.G. Verbon
2 UITMUNTEND

OPENKLAS REUEN
DJANGO V. LI LIANG
V.: Aramis v. Li Liang, M.: Shanay v.d. Mamila’s
F: Bakker-v. Egmond, E: Tetteroo
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOB

GOLD DIGGER OF THE WILACKS NJK
V:Cando-Khan from Jacqueline’s dream, M:Sai Neu Thai of the Wilacks
F/E:M I Nijenhuis-Raadsen
2 UITMUNTEND

RED ROBIN LE BELLE BRUELLES
V.: Meng Tay-Chi Le Belle Bruelles,
M.: Li Hsiau Te Le Belle Bruelles
F/E :Bos-Broeils
3 ZEER GOED

GIANTU GUH-ZHI V. ‘T ZONNEZICHT
V.: Carmah-Cha-Ris-Mah Fo v. Sji San Ling,
M.: Ah-Ming v.’t Zonnezicht,
E.: A. Hut
GOED

BODANI CHENY YIH CH’I VAN SJI SAN LING,
V.: Yung-Lo’s Double Fantasy, M.: Qosy-Tsin Fatina Al Sjark,
F: A. G.Weggelaar, E: Dekker Heidman
GOED

KAMPIOENSKLASSE REUEN
BODANI THI-MOR YUNG CHI VAN SJI SAN LING
V.: Yung-Lo’s Double Fantasy, M.: Qosy-Tsin Fatina Al Sjark,
F: A. G.Weggelaar
1 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB

REUEN VETERANENKLAS
MACHO’S MIDNIGHT JAZZ DYNASTY
V.: Int. Kamp. Wafers Jazz Fest, M.: Shinchan van de Mamila’s,
F:J.Willems / E:L.G. Verbon
1 UITMUNTEND/VCAC/BESTE VETERAAN

PUPPYKLAS TEVEN
RHOUWANA YHAN THI V. TSAI SJEN
V.Jandru Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: Lan-Kucy Yhan Thi v. Tsai Sjen
F: J. Timmers /E:M.v.Veen
1 VEELBELOVEND/Beste Pup/BIS2

JEUGDKLAS TEVEN
KAYLANI DAYI VD MAMILA’S
V:Xi-Coh v Gremleys Home, M:Kamp. Doh-na vd Mamila’s,
F:Mmjt vd Steen / Eig:Verbon L.G
1 UITMUNTEND/JCAC

FAIRY PUMILO
V. Sail to the Moon Pumilo, M.: Midnight Dream Sun of Tybet
F.:Hunek /E.: Nabben
2 UITMUNTEND

SYING VD.ALTAN MENG
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng
F:Knake Frankes, E: D. Jansen vd. Werf
3 UITMUNTEND

HASITA V.DOSA CARITA
V:Bodani Thi-Mor Yung Ch’i V.Sji San Ling, M:Fayette From Jacqueline’s Dream,
F/Eig:Wetzels W.C.H
4 UITMUNTEND

TINKERBELL FROM ROSE OF PEKING
V.: Joy Infinity from Rose of Peking, M.: Bodana Chaya Maria Ch’i v. Sji San Ling,
F/E.: A. Denie
UITMUNTEND

CHIN-ZY-a-RAH
V. Manshu Yhan Thiv. Tsai Sjen, M. Ghoyo Yhan Thi v. Tsai Sjen
F:B. Ponte/E:Kok-Schreuder
ZEER GOED

SHANZI VD.ALTAN MENG
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng
F:Knake Frankes, E: M.v. Veen
ZEER GOED

KAILEY V.D. MAMILA’S
V. Xih-Coh v. Gremley’s Home, M.:Doh-Na v.d. Mamila’s
F.:MM.v.d. Steen/E: C.Roll-Bekkers
GOED
TUSSENKLAS TEVEN
BINKIE’S BEGLAMOURED TOUCH
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Suri Lee Alikana
F: D.Jansen v.d. Werff /E: D.Jansen v.d. Werff, R.Klarenbeek
1 UITMUNTEND

BHESMEE OF LARK’S HOME,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Vulin of Lark’s Home,
F/E.: M. v.d. Lee-Booden
2 UITMUNTEND

OPENKLAS TEVEN
ZAZARAC’S QIRA-QUÀNNÉNG-CHI,
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Fiesta from Audrey’s Paradis,
E.: A.D. Bijker
1 UITMUNTEND

CHANTAL FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream,M.: Wai Karana from Jacqueline’s Dream,
F/E.: J.J. de Boer-Eijbergen
2 UITMUNTEND

KAMPIOENSKLASSE TEVEN
DIH-DIH ISSET FO v. SJI SAN LING NJK, W’10
V.: Kamp Carmah Cha-Ris-Mah Fo v. Sji San Ling NJK,
M.: Kamp Ah-Zira Zho Moy Fo v. Sji San Ling,
F/E.:M.C. Klarenbeek-Lagestee
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOS

MELYSTRA FRANCESCA,
V.: Multi Ch. Rebel Rose Tancredi,M.: Kamp. Cheina Doll’s Et Melystra W/JW’06 NJK,
E.: v. Tol-Williams
2 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB