Tentoonstellingsuitslag Martinidogshow 2015

OVV FOUTEN!
(deze uitslagen worden aan de hand van het uitslagenformulier dat aan de ring gepubliceerd is gemaakt. Wanneer deze uitslag niet overeenkomt met uw keurverslag, laat het me dan even weten.)

GRONINGEN, Benelux Winner, 28 FEBRUARI 2015
Keurmeerster: Mr. F.Jevne (NO):
BOB BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA (Betty Verbon )
BOS SUSI LI-HSING LE BELLE BRUELLES (Debby van Vuuren )

BAYBKLAS REUEN
BARKINGBEAUTY’S NEWBORN NELSON,
V.: Sky Walker of the Wilacks, M.: Kaylani Dayi van de Mamila’s
E.:L.G.Verbon
1 BELOVEND/BESTE BABY

JEUGDKLAS REUEN
QWINTSY SHU FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Jottum from Jacqueline’s Dream, M.: ZsaZsa from Jacqueline’s Dream
E.: H.ter Bork-Eshuis
1 UITMUNTEND/JCAC/ Benelux Winner NL 2015

CYNAME’S VISION,
V.: Spovens Black Play Boy, M.: Cyname’s Una Bella Leonie
E.: E.Wagenaar
2 UITMUNTEND

SANTOSHA BONFIRE
V.:Santosha Dantes Inferno, M.: Santosha Song Diva,
E.: M.H. Bos Broeils
3 ZEER GOED

MUK-PO NEW LOCK’S ARROW
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Djing-Me New Lock’s Arrow
E.: P.G.v. Tol
4 ZEER GOED

TUSSENKLAS REUEN
ARTELINO BLACKBERRY FANTASY,
V.:Perluskins Everyone’s Fantasy, M.: Ta Maria Wot a Bee,
E.: G. Hut-v. Vliet & J.P.H vanVliet
1 UITMUNTEND

CHESVET LINE LYUMARI CHILLI MACHO
V.: Hashanah Cool Shot, M.:Chesvet Line Yuan Dzhi-Zi
E.: G.Beyer-de Ryke
2 ZEER GOED

OPENKLAS REUEN
RYH-SING-START VAN ‘T ZONNEZICHT,
V.: Javari v. ‘t Zonnezicht,M.: Cong Tàiyàng Tzu Paradies,
E.: H.v/d.Meer
1 UITMUNTEND

ZAZARAC’S XERXES-CHI,
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Oetama vom Heydpark,
E.: M.E.C. Madjid- v. Laar
2 UITMUNTEND

NEW CHALLENGE V.D. ALTAN MENG,
V.: Ephram Z Tichecho Podhradia, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng,
E.: M.W.E. Wagenaar
3 ZEER GOED

KAMPIOENSKLASSE REUEN
BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA EJS’12, NJK’12, BJS’12,NK, Int.Kamp
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle v/d Mamila’s,
E.: L.G. Verbon
1 UITMUNTEND /CAC/CACIB/Benelux Winner NL 2015/ BOB

ZWAH-BER-JU V. GREMLEY’S HOME,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White,
E.: M. Niks-Bakker
2 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB

SAMEI V/D ALTAN MENG, NJK’12, JW’12 ,
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng, E
E.: D.Jansen v/d. Werff
3 UITMUNTEND

ZYSS ZECRET SHINING STAR,
V.:Lady Chima’s Zecret Promice, M.:San Fun Oklahoma Honey,
E.: M.L. van der Haven – Wahr
4 UITMUNTEND

BINKIE’S CASANOVA CLOUD,
V.: Oh! Darling Bohemia Acro, M.: Curley Cloe from Jacqueline’s Dream,
E.: J. Dunk
UITMUNTEND

PUPPYKLAS TEVEN
ROSALINDA FROM JACQUELINES DREAM,
V.:Kamp Zwah -ber-ju v. Gremley Home, M.: Ha-bibie from Jacquelines dream,
E.: J.J. deBoer-Eijbergen
1 VEELBELOVEND/ BESTE PUP

RACHELLE FROM JACQUELINES DREAM,
V.: Zwah-ber-ju v Gremley’s home, M.: Ha-Bibie from Jacquelines dream,
E.:JME Bos-Rinket
2 VEELBELOVEND

ROSALINDE FROM JACQUELINES DREAM,
V.:Kamp Zwah -ber-ju v. Gremley Home, M.: Ha-bibie from Jacquelines dream,
E.: B.v. Aarsen
BELOVEND

JEUGDKLAS TEVEN
YASMIN-JU FROM ELNARAZO,
V.: Ned. Kampioen Zwah-Ber-Ju v Gremley, M.: Beli,
E.: R.A.E. Schoonderbeek
1 UITMUNTEND/JCAC /RCAC/Benelux Jeugd Winster NL 2015/ Beste Jeugdhond

SACHI TSIN FATINAT AL SJARK,
V.: Indra Ts’in Fatinat al Sjark, M.: Lana Belle Ts’in Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege & M Langenberg-Brummer
2 UITMUNTEND

HAZHIRA OF LARKS HOME,
V.: RawChocolate of the Wilacks, M.: Ned kamp. Xi-wang of Larks Home NJK,
E.: M. van der Lee-Booden
3 UITMUNTEND

BINKIE’S HET BAKEN VAN ADESSIUM,
V. Samei van de Altan Meng, M.Pandemonium di Casa Corsini,
E.: D. Jansen-v.d. Werff en M.J.v.d. Werff
4 UITMUNTEND

PADMALAYA FROM JACQUELINES DREAM,
V.: Raw Chocolate of the Wilacks, M.: Chantal from Jacquelines dream,
E.: JME Bos-Rinket
UITMUNTEND

CHAYAH A LITTLE MIRACLE OF TIBET,
V.: Bodani-Thi-Mor Yung Ch’i van Sji San Ling, M.: Misty v.d. Mamila’s
Eig.: D.M.J. v. Hell
UITMUNTEND

MOGOS NEW LOCK’S ARROW
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Djing-Me New Lock’s Arrow
E.: G.Pijl-Bakker
UITMUNTEND

LAC-ME’S LADY WRITER,
V.: Ch. Habib’s Red Hot Rebel, M.: Ch. Tangse Wild Angel,
E.: M.L van der Haven-Wahr
ZEER GOED

JACKI LOVE OF SANMARLO
V.: Edward Love of Sanmarlo, M.: Faith Love of Sanmarlo
E.: E&H Nienhuis
ZEER GOED

PIPOLYTJE FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Raw-Chocolate of the Wilacks, M.: Chantal from Jacqueline’s Dream
Eig.: H.ter Bork-Eshuis
ZEER GOED

TUSSENKLAS TEVEN
PANYIN TSIN FATINAT AL SJARK CW’14,
V.: Wenrick’s Back Stage Pass, M.: Hadiyah-Tsin Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege
1 ZEER GOED

NACIZE V PINO’S WORLD,
V.: Bodani Thi-Mor Yung Ch’i v. Sji San Ling
M.: Chanty v. Pino’s World
E.: D.v. Hell
2 ZEER GOED

OPENKLAS TEVEN
SUSI LI HSING LE BELLE BRUELLES
V.:Kamp. Meng Tay Chi le Belle Bruelles, M.: Li Hsiau te le Belle Bruelles,
E.: M. Bos-Broeils & D. v. Vuuren
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/Benelux Winster NL 2015/ BOS

HASITA V.DOSA CARITA,
V.:Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’i v. Sji San Ling,NJK, M.:Fayette From Jacqueline’s Dream,
E.:W.C.H. Wetzels
2 UITMUNTEND/RCACIB

MANJALA FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Chaker from Jacqueline’s Dream, M.: Ha-Bibi from Jacqueline’s Dream,
Eig.: H.ter Bork-Eshuis en M.ter Bork
3 UITMUNTEND

OVV FOUTEN!
(deze uitslagen worden aan de hand van het uitslagenformulier dat aan de ring gepubliceerd is gemaakt. Wanneer deze uitslag niet overeenkomt met uw keurverslag, laat het me dan even weten.)

GRONINGEN, Benelux Winner, 28 FEBRUARI 2015
Keurmeerster: Mr. F.Jevne (NO):
BOB BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA (Betty Verbon )
BOS SUSI LI-HSING LE BELLE BRUELLES (Debby van Vuuren )

BAYBKLAS REUEN
BARKINGBEAUTY’S NEWBORN NELSON,
V.: Sky Walker of the Wilacks, M.: Kaylani Dayi van de Mamila’s
E.:L.G.Verbon
1 BELOVEND/BESTE BABY

JEUGDKLAS REUEN
QWINTSY SHU FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Jottum from Jacqueline’s Dream, M.: ZsaZsa from Jacqueline’s Dream
E.: H.ter Bork-Eshuis
1 UITMUNTEND/JCAC/ Benelux Winner NL 2015

CYNAME’S VISION,
V.: Spovens Black Play Boy, M.: Cyname’s Una Bella Leonie
E.: E.Wagenaar
2 UITMUNTEND

SANTOSHA BONFIRE
V.:Santosha Dantes Inferno, M.: Santosha Song Diva,
E.: M.H. Bos Broeils
3 ZEER GOED

MUK-PO NEW LOCK’S ARROW
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Djing-Me New Lock’s Arrow
E.: P.G.v. Tol
4 ZEER GOED

TUSSENKLAS REUEN
ARTELINO BLACKBERRY FANTASY,
V.:Perluskins Everyone’s Fantasy, M.: Ta Maria Wot a Bee,
E.: G. Hut-v. Vliet & J.P.H vanVliet
1 UITMUNTEND

CHESVET LINE LYUMARI CHILLI MACHO
V.: Hashanah Cool Shot, M.:Chesvet Line Yuan Dzhi-Zi
E.: G.Beyer-de Ryke
2 ZEER GOED

OPENKLAS REUEN
RYH-SING-START VAN ‘T ZONNEZICHT,
V.: Javari v. ‘t Zonnezicht,M.: Cong Tàiyàng Tzu Paradies,
E.: H.v/d.Meer
1 UITMUNTEND

ZAZARAC’S XERXES-CHI,
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Oetama vom Heydpark,
E.: M.E.C. Madjid- v. Laar
2 UITMUNTEND

NEW CHALLENGE V.D. ALTAN MENG,
V.: Ephram Z Tichecho Podhradia, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng,
E.: M.W.E. Wagenaar
3 ZEER GOED

KAMPIOENSKLASSE REUEN
BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA EJS’12, NJK’12, BJS’12,NK, Int.Kamp
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle v/d Mamila’s,
E.: L.G. Verbon
1 UITMUNTEND /CAC/CACIB/Benelux Winner NL 2015/ BOB

ZWAH-BER-JU V. GREMLEY’S HOME,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White,
E.: M. Niks-Bakker
2 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB

SAMEI V/D ALTAN MENG, NJK’12, JW’12 ,
V.: Ephram Z Tichézo, M.: Nikita Dutchess v.d. Altan Meng, E
E.: D.Jansen v/d. Werff
3 UITMUNTEND

ZYSS ZECRET SHINING STAR,
V.:Lady Chima’s Zecret Promice, M.:San Fun Oklahoma Honey,
E.: M.L. van der Haven – Wahr
4 UITMUNTEND

BINKIE’S CASANOVA CLOUD,
V.: Oh! Darling Bohemia Acro, M.: Curley Cloe from Jacqueline’s Dream,
E.: J. Dunk
UITMUNTEND

PUPPYKLAS TEVEN
ROSALINDA FROM JACQUELINES DREAM,
V.:Kamp Zwah -ber-ju v. Gremley Home, M.: Ha-bibie from Jacquelines dream,
E.: J.J. deBoer-Eijbergen
1 VEELBELOVEND/ BESTE PUP

RACHELLE FROM JACQUELINES DREAM,
V.: Zwah-ber-ju v Gremley’s home, M.: Ha-Bibie from Jacquelines dream,
E.:JME Bos-Rinket
2 VEELBELOVEND

ROSALINDE FROM JACQUELINES DREAM,
V.:Kamp Zwah -ber-ju v. Gremley Home, M.: Ha-bibie from Jacquelines dream,
E.: B.v. Aarsen
BELOVEND

JEUGDKLAS TEVEN
YASMIN-JU FROM ELNARAZO,
V.: Ned. Kampioen Zwah-Ber-Ju v Gremley, M.: Beli,
E.: R.A.E. Schoonderbeek
1 UITMUNTEND/JCAC /RCAC/Benelux Jeugd Winster NL 2015/ Beste Jeugdhond

SACHI TSIN FATINAT AL SJARK,
V.: Indra Ts’in Fatinat al Sjark, M.: Lana Belle Ts’in Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege & M Langenberg-Brummer
2 UITMUNTEND

HAZHIRA OF LARKS HOME,
V.: RawChocolate of the Wilacks, M.: Ned kamp. Xi-wang of Larks Home NJK,
E.: M. van der Lee-Booden
3 UITMUNTEND

BINKIE’S HET BAKEN VAN ADESSIUM,
V. Samei van de Altan Meng, M.Pandemonium di Casa Corsini,
E.: D. Jansen-v.d. Werff en M.J.v.d. Werff
4 UITMUNTEND

PADMALAYA FROM JACQUELINES DREAM,
V.: Raw Chocolate of the Wilacks, M.: Chantal from Jacquelines dream,
E.: JME Bos-Rinket
UITMUNTEND

CHAYAH A LITTLE MIRACLE OF TIBET,
V.: Bodani-Thi-Mor Yung Ch’i van Sji San Ling, M.: Misty v.d. Mamila’s
Eig.: D.M.J. v. Hell
UITMUNTEND

MOGOS NEW LOCK’S ARROW
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Djing-Me New Lock’s Arrow
E.: G.Pijl-Bakker
UITMUNTEND

LAC-ME’S LADY WRITER,
V.: Ch. Habib’s Red Hot Rebel, M.: Ch. Tangse Wild Angel,
E.: M.L van der Haven-Wahr
ZEER GOED

JACKI LOVE OF SANMARLO
V.: Edward Love of Sanmarlo, M.: Faith Love of Sanmarlo
E.: E&H Nienhuis
ZEER GOED

PIPOLYTJE FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Raw-Chocolate of the Wilacks, M.: Chantal from Jacqueline’s Dream
Eig.: H.ter Bork-Eshuis
ZEER GOED

TUSSENKLAS TEVEN
PANYIN TSIN FATINAT AL SJARK CW’14,
V.: Wenrick’s Back Stage Pass, M.: Hadiyah-Tsin Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege
1 ZEER GOED

NACIZE V PINO’S WORLD,
V.: Bodani Thi-Mor Yung Ch’i v. Sji San Ling
M.: Chanty v. Pino’s World
E.: D.v. Hell
2 ZEER GOED

OPENKLAS TEVEN
SUSI LI HSING LE BELLE BRUELLES
V.:Kamp. Meng Tay Chi le Belle Bruelles, M.: Li Hsiau te le Belle Bruelles,
E.: M. Bos-Broeils & D. v. Vuuren
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/Benelux Winster NL 2015/ BOS

HASITA V.DOSA CARITA,
V.:Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’i v. Sji San Ling,NJK, M.:Fayette From Jacqueline’s Dream,
E.:W.C.H. Wetzels
2 UITMUNTEND/RCACIB

MANJALA FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Chaker from Jacqueline’s Dream, M.: Ha-Bibi from Jacqueline’s Dream,
Eig.: H.ter Bork-Eshuis en M.ter Bork
3 UITMUNTEND