Tentoonstellingsuitslag Paasshow Leeuwarden 2011

fotolink: https://myalbum.com/album/4LgVF5d8R3jM

Leeuwarden 25 april 2011

Keurmeester:
Mevr.Lleyton (DK)

REUEN PUPPYKLASSE

ROYAL MOON LE BELLE BRUELLES,
V.: Meng Tay-Chi le Belle Bruelles, M.: Li Hsiau-Te le Belle Bruelles,
E.: G. Hut en J. v. Vliet
1 VEELBELOVEND/BESTE PUP

REUEN JEUGDKLASSE
NU CHAO V.D ALTAN MENG
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Joy of my Life v.d. Altan Meng
Eig.Jansen v.d. Werf en M. v.d. Werf
1 UITMUNTEND/JCAC

HOKAI T’SIN FATINAT AL SJARK
V.: Wodavi T’sin Fatinat Al Sjark, M.: Valesca T’sin Fatinat Al Sjark.
Eig.: G. Onwezen
2 UITMUNTEND

JADORE DIORE FROM AUDREY’S PARADISE
V.: Karyon Fooler from Audrey’s Paradise, M.: Gingerellu from Audrey’s Paradise
Eig.: M. Madjid v. Laar
3 UITMUNTEND

BARKING BEAUTY’S CATHMOR CAPONE,
V.: Macho’s Midnight Jazz Dynasty, M.: Melystra Bourbon Queen,
Eig./F: L.G. Verbon
4 UITMUNTEND

FERRY FLYER FROM RELO’S LOVE
V. Cando-Khan from Jacqueline’s Dream, M.: Annabel from Relo’s Love
Eig.: M.Lolkema
ZEER GOED

REUEN TUSSENKLASSE
WIETZE V. GREMLEY’S HOME,
V.: Red-Ra-Fa v. Gremley’s Home, M.: Roxcette from Jacqueline’s Dream,
Eig/F.: M. Niks-Bakker
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOS

REUEN OPENKLASSE
BHODI T’SIN FATINAT AL SJARK
V.: Wodavi T’sin Fatinat al Sjark , M.: Rozamunde Belle Fleur
Eig. G.Onwezen
1 UITMUNTEND

CHAKER FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Wai Karana from Jacqueline’s Dream,
Eig./F.: J.J. de Boer-Eijbergen
2 UITMUNTEND

REUEN KAMPIOENSKLASSE
WODAVI T’SIN FATINAT AL SJARK
V. : Xeralane’s Island Magic, M.: Vada Tsan vh. Martinihaim
Eig.: P.Vlieghuis-Wijkstra
1 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB

TEVEN PUPPYKLASSE
CONG TAIYÁNG TZU PARADIES
V. : Cong Tàiyàng Tzu Kolumbus, M. Tawella’s Clown for a Day
Eig. I. Koster
1 VEELBELOVEND

TEVEN JEUGDKLASSE
HEAVENLY TOUCH OF MAGICAL MIRACLES,
V.: Milan v.d. Mamila’s, M.: Superstitious Bibi,
E.: J.G. v.d. Berg en D.A. v.d. Plas
1 UITMUNTEND/JCAC

MANJEH-FIEH-KAH V.`T ZONNEZICHT
V.: Niran Nitis Le Belle Bruelles, M.: Kamp. Ah-Ming v. ’t Zonnezicht,
E.: I. Koster
2 UITMUNTEND

IZEPHRA TSIN FATINAT AL SJARK,
F.: F.A. Langenberg, V.: Isky Ts’In Fatinat al Sjark,
M.: Vada Tsan v.h. Martinihaim, E.: G. Onwezen
3 UITMUNTEND

MELYSTRA FRANCESCA,
V.: Multi Ch. Rebel Rose Tancredi, M.: Kamp. Cheina Doll’s Et Melystra W/JW’06 NJK,
Eig./F.: N. van Tol-Williams
4 UITMUNTEND

CHOMO LING MA
V.: Eshin Li Chi New Lock’s Arrow, M.: Kui Huia New Lock’s Arrow,
Eig.: D. Janssen v.d. Werff, J. vd. Werf.
UITMUNTEND

PING MEIYING v.d. ALTAN MENG,
V.: Santosha Second Sense, M.: Fantasia Once Upon A Dream,
E.: D. Jansen-v.d. Werff
UITMUNTEND

GAWA LHAMO FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Zsa Zsa from Jacqueline’s Dream,
E.: S. Smit
UITMUNTEND

ZAZARAC’S RHALASSA-CHI,
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Kim,
Eig./F.: M.C.E. Madjid-v. Laar
UITMUNTEND

ZAZARAC’S SHAYANA-CHI,
V.: Dy Law of the Jungle du Domaine des Atlantes, M.: Ned. Int. Zazarac’s Jani Indah-Chi D-VDH BS04 Kamp,
Eig./F.: M.E.C. Madjid-van Laar
UITMUNTEND

GAURI TSIN FATINAT AL SJARK,
V.: Wenrick’s Back Stage Pass, M.: Rozamunde Belle Fleur,
E.: G.Onwezen
UITMUNTEND

NE QUID NIMES OPTIMA FIDE
V.:Omoi Wakai Le Belle Bruelles, M.:Ne Quid NimesNimula
Eig.: Nabben.
ZEER GOED

TEVEN TUSSENKLASSE
SHAQUILA FROM ELNARAZO
V. Red-Ra-Fa v. Gremley’s Home, M. Wai-Whisper from Jacqueline’s Dream
Eig./F. R. Schoonderbeek
1 UITMUNTEND

ZAZARAC’S QIRA-QUÀNNÉNG-CHI,
V.: Zazarac’s Malik-Chi,
M.: Fiesta from Audrey’s Paradis,
E.: A.D. Bijker
2 UITMUNTEND

TEVEN OPENKLASSE
WAI-WHISPER FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Otsjin Shu from Jacqueline’s Dream, M.: Ivana from Jacqueline,
E.: R.A.E. Schoonderbeek
1 UITMUNTEND/RCACIB

ZAZARAC’S MEI-LI-CHI,
V.: Carmah Cha-Ris-Ma Fo v. Sji San Ling NJK, M.: Ned.&Int Kamp Zazarac’s Jani Indah Chi,
Eig./F: M.E. Madjid-v. Laar
2 UITMUNTEND

MELYSTRA BROWN VELVET
V.: Al Capone from Audrey’s Paradise,
M. : Cheina Doll’s Demi Moore
Eig./F.v. Tol Williams
4 UITMUNTEND

BERBABETTE FROM JACQUELINE’S DREAM,
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream,
M.: Leng-ken-lin of the Wilacks,
E:E B v Aarsen en W Stoelwinder
4 ZEER GOED

TEVEN KAMPIOENSKLASSE
ZAZARAC’S JULOH-CHI,VDH KAMP, NED INT KAMP.
V.: Ned.Int. Kamp Lerka Tsan v.h. Martinihaim, VDH Kamp,
M.: Kamp. Zazarac’s Wira Chi, JW+W 95,
E.: A. Bakker-van Egmond
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOB/3e Plaats Groep

ZILLA OF LARKS HOME, DE KAMP
V: Popeye’s Freaky Trigger
M: Vulling of Larkshome
F/E: M vd Lee-Booden
2 UITMUNTEND

TEVEN VETERANENKLASSE
FLEUR VAN DE MAMILA’S NLD KAMP.
V:Vinny van Chin Te Lung
M:Zoë van de Mamila’s
Eig:G E Vis-Postumus
1UITMUNTEND/VCAC/RCAC/BESTE VETERAAN