Tentoonstellingsuitslag Rotterdam dag 1 2015

OVV FOUTEN!
( deze uitslagen worden aan de hand van het uitslagenformulier dat aan de ring gepubliceerd is gemaakt.
Wanneer deze uitslag niet overeenkomt met uw keurverslag, laat het me dan even weten.)

ROTTERDAM, 25 juli 2015
Keurmeerster: Dhr. Dhr. Istvan Csik (DE)

BOB BINKIES HET BAKEN VAN ADESSIUM NJK (Dirk Jansen v.d. Werff)
BOS EYE CATCHER OF THE WILACKS NJK, BJS ‘13, VDH Jch., (Marjo Neijenhuis)

JONGSTE PUPPYKLAS REUEN
BAOUSHAN CHATEAU CLEMANT
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Rouwhana Yhan Thi v. Tsai Sjen
E.:D. Overgoor
1 VEELBELOVEND/ BESTE JONGSTE PUPPYKLAS/ 4 BIS

JEUGDKLAS REUEN
SHIREIRA I’M A KIND OF MAGIC
V.: Chanikos that’s the Dream, M.: Galea T’sin Fatinat al Sjark
E.: M.Langenberg-Brümmer
1 UITMUNTEND/JCAC

TERRA T’SIN FATINAT AL SJARK
V. Bhodi T’sin Fatinat al Sjark, M.: Wenrick’s Just Step Aside
E.: M. Langenberg-Brümmer
2 UITMUNTEND

CYNAME’S VISION
V.: Spovens Black Play Boy, M.: Cyname’s Una Bella Leonie
E.: E.Wagenaar
3 ZEER GOED

TUSSENKLAS REUEN
MELYSTRA GIN FIZZ NJK,
V. NK. Zwah-Ber-Ju v. Gremley’s Home, M.: Ned.Int.Kamp.Melystra Francesca W ’11, CW ’11, NJK,
E.:N.J.van Tol-Williams
1 UITMUNTEND/ RCAC/RCACIB

ORLANDO VAN PINO’S WORLD
V.: Bodani Thimor Yung Chi v. Sji San Ling, M.: Joybell ad Acte
E.: G. Onwezen
2 UITMUNTEND

OPENKLAS REUEN
EYE CATCHER OF THE WILACKS NJK, BJS ‘13, VDH Jch.,
V.: Magic Milton v. Heydpark, M.: Mei-Li-Te of the Wilacks,
E.: M.Neijenhuis-Raadsen
1 UITMUNTEND /CAC/CACIB/BOS/Def. NK

DILEMMA JON BON JOVI
V.: Picasso El Can, M.: Dilemma four Steps Away
E.: M. Huggers & R.T.J. v.d. Donk
2 UITMUNTEND

ZAZARAC’S XERXES-CHI,
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Oetama vom Heydpark,
E.: M.E.C. Madjid- v. Laar
3 UITMUNTEND

SATCHMO OF THE WILACKS
V.: Ch. Magic Milton vom Heydpark, M.: Mei Li Te of the Wilacks
E.: I.Koster
4 ZEER GOED

JAVARI VAN HET ZONNEZICHT
V. Niran Nitis le Belle Bruelles, M.: Beranih Kwei Mei Fo v. Sji San Ling
E.: H. v.d. Meer
ZEER GOED

KAMPIOENSKLASSE REUEN
DJANGO V. LI-LIANG NK
V.: Aramis v. Li-Liang, M.: Shanay v.d. Mamila’s
E.: J. Tetteroo
1 UITMUNTEND

BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA EJS’12, NJK’12, BJS’12,NK, Int.Kamp
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle v/d Mamila’s,
E.: L.G. Verbon
2 UITMUNTEND

VETERANENKLAS REUEN
RUDIKI T’SIN FATINAT AL SJARK
V.: Jeso-Fu-Ji-Shah Abbas, M.: Onika T’sin Fatinat Al Sjark
E.: S. Keree-Bartolo
1 UITMUNTEND/VCAC/Beste Veteraan/ Def. VK

PUPPYKLAS TEVEN
YASMIN V.T. ZONNEZICHT
V.: Satchmo of the Wilacks, M.: Cong Taiyan Tzu Paradies
E.: I. Koster
1 BELOVEND

UZANI T’SIN FATINAT AL SJARK
V.: Bhodi T’sin Fatinat al Sjark, M.: Valesca T’sin Fatinat al Sjark,
E.: G. Guichelaar-ten Kate
2 BELOVEND

JEUGDKLAS TEVEN
WHISPERING LOVE’S VIRGINIA
V.: White Magic Night Act, M.: Whispering Love’s All I wanna be,
E.: S.Y.A. Boone
1 UITMUNTEND/JCAC/ RCAC

SACHI TSIN FATINAT AL SJARK,
V.: Indra Ts’in Fatinat al Sjark, M.: Lana Belle Ts’in Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege & M Langenberg-Brummer
2 UITMUNTEND

ZAZARAC’S AISHA-CHI
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Zazarac’s Rhalassa-Chi, JW’10
E.: M.E.C. Madjid v. Laar
3 UITMUNTEND

BARKINGBEAUTY’S MIGMARA BLONDE
V.: Barkingbeauty’s Cathmore Capone, M.: Issy v.d. Mamila’s
E.: L.G. Verbon
4 UITMUNTEND

EH VI TA INDA FO VAN SJI SAN LING
V.: Ch. Carmah Cha Rhis Ma Fo v Sji San Ling, M.: Surilee Alikans
E.: M.C. Klarenbeek-Lagestee/D.Jansen v.d. Werff
UITMUNTEND

CHAYAH A LITTLE MIRACLE OF TIBET,
V.: Bodani-Thi-Mor Yung Ch’i van Sji San Ling, M.: Misty v.d. Mamila’s
Eig.: D.M.J. v. Hell
ZEER GOED

TUSSENKLAS TEVEN
BINKIE’S IMPRESSIVE ZHO-YAH
V.: Ardon von dem Eiffel Yetis VDH.Ch, M.: Binkie’s Beglamoured Touch,
E.: D.Jansen v.d. Werff & R.Klarenbeek-Lagestee
1 UITMUNTEND

ATISHA CHATEAU-CLEMANT,
V.: Jandru Yhan Thi van Tsai Sjen, M.: Shanzi van de Altan Meng,
E.: M. v. Veen
2 UITMUNTEND

OPENKLAS TEVEN
BINKIES HET BAKEN VAN ADESSIUM NJK,
V.: Samei v.d. Altan Meng, M.: Pandemonium di Casa Corsini,
E.: D. Jansen v.d. Werff M.Jansen v.d.Werff
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOB

PANYIN TSIN FATINAT AL SJARK, CW’ 14, Dts. Jgd. Kamp. VDH.,
V.: Wenrick’s Back Stage Pass, M.: Hadiyah-Tsin Fatinat al Sjark,
E.: M. Lolkema
2 UITMUNTEND/RCACIB

DILEMMA SOME ONE LIKE YOU
V.: Dilemma Dire Straight, M.: Dilemma Purple Rain
E.: M. Huggers & R.T.J. v.d. Donk
3 UITMUNTEND

KAMPIOENSKLASSE TEVEN
DTS.KAMP.TINKERBELL FROM ROSE OF PEKING, Dts. Jgd. Kamp.,
V.: Joy Infinity from Rose of Peking, M.: Bodana Chaya Maria Ch’i v. Sji San Ling,
E.: A. Denie
1 UITMUNTEND