Tentoonstellingsuitslag Rotterdam dag 2 2015

OVV FOUTEN!
( deze uitslagen worden aan de hand van het uitslagenformulier dat aan de ring gepubliceerd is gemaakt.
Wanneer deze uitslag niet overeenkomt met uw keurverslag, laat het me dan even weten.)

ROTTERDAM, 26 juli 2015
Keurmeerster: Mevr. Jeannette Larive (FR)

BOB BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA EJS’12, NJK’12, BJS’12,NK, Int.Kamp (Betty Verbon)
BOS DILEMMA DANCING WITH THE STARS (Beatrice Juliën)

JEUGDKLAS REUEN
TERRA T’SIN FATINAT AL SJARK
V. Bhodi T’sin Fatinat al Sjark, M.: Wenrick’s Just Step Aside
E.: M. Langenberg-Brümmer
1 UITMUNTEND/JCAC/RCAC

SHIREIRA I’M A KIND OF MAGIC
V.: Chanikos that’s the Dream, M.: Galea T’sin Fatinat al Sjark
E.: M.Langenberg-Brümmer
2 UITMUNTEND

CYNAME’S VISION
V.: Spovens Black Play Boy, M.: Cyname’s Una Bella Leonie
E.: E.Wagenaar
3 UITMUNTEND

TUSSENKLAS REUEN
ORLANDO VAN PINO’S WORLD
V.: Bodani Thimor Yung Chi v. Sji San Ling, M.: Joybell ad Acte
E.: G. Onwezen
1 UITMUNTEND/RCACIB

KAMPIOENSKLASSE REUEN
BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA EJS’12, NJK’12, BJS’12,NK, Int.Kamp
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle v/d Mamila’s,
E.: L.G. Verbon
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOB

JEUGDKLAS TEVEN
SACHI TSIN FATINAT AL SJARK,
V.: Indra Ts’in Fatinat al Sjark, M.: Lana Belle Ts’in Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege & M Langenberg-Brummer
1 UITMUNTEND/JCAC

BARKINGBEAUTY’S MIGMARA BLONDE
V.: Barkingbeauty’s Cathmore Capone, M.: Issy v.d. Mamila’s
E.: L.G. Verbon
2 UITMUNTEND

WHISPERING LOVE’S VIRGINIA
V.: White Magic Night Act, M.: Whispering Love’s All I wanna be,
E.: S.Y.A. Boone
3 UITMUNTEND

CHAYAH A LITTLE MIRACLE OF TIBET,
V.: Bodani-Thi-Mor Yung Ch’i van Sji San Ling, M.: Misty v.d. Mamila’s
Eig.: D.M.J. v. Hell
4 UITMUNTEND

ZAZARAC’S AISHA-CHI
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Zazarac’s Rhalassa-Chi, JW’10
E.: M.E.C. Madjid v. Laar
UITMUNTEND

TUSSENKLAS TEVEN
BAI KUIN OLIMPIA
V.: Thunderclapp Rafy, M. : Airin Bai Kuin
E.: Kubilskis
1 UITMUNTEND

OPENKLAS TEVEN
BINKIES HET BAKEN VAN ADESSIUM NJK,
V.: Samei v.d. Altan Meng, M.: Pandemonium di Casa Corsini,
E.: D. Jansen v.d. Werff M.Jansen v.d.Werff
1 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB

PANYIN TSIN FATINAT AL SJARK, CW’ 14, Dts. Jgd. Kamp. VDH.,
V.: Wenrick’s Back Stage Pass, M.: Hadiyah-Tsin Fatinat al Sjark,
E.: M. Lolkema
2 UITMUNTEND

KAMPIOENSKLASSE TEVEN
DILEMMA DANCING WITH THE STARS
V.: Mekong Jiang Tsang Po, M.: Dilemma Four Step Away
E.: B.Julien
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/ BOS

ZAZARAC’S SHANÉE-CHI
V.: Dy Law of the Jungle du Domaines des Atlantes, M.: Zazarac’s Jani-Indah-Chi
E.: M.E.C. Madjid v. Laar
2 UITMUNTEND