Tentoonstellingsuitslag Zwolle dag 1 2015

OVV FOUTEN!
( deze uitslagen worden aan de hand van het uitslagenformulier dat aan de ring gepubliceerd is gemaakt.
Wanneer deze uitslag niet overeenkomt met uw keurverslag, laat het me dan even weten.)

ZWOLLE, 1e dag, 3 oktober 2015
Keurmeerster: Mrs. Bear (IE)

BOB DILEMMA JON BON JOVI (Monqiue Huggers)
BOS ATISHA CHATEAU CLEMANT (Marianne van Veen)

JONGSTE PUPPYKLAS REUEN
AMIR FROM HEARMEAN
V.:Whispering Love’s Playboy , M.: Nan Dyenka from Jacqueline’s Dream
E.: H. ter Bork-Eshuis
1 VEELBELOVEND

PUPPYKLAS REUEN
ZAZARAC’S ENZO-CHI
V.:Poster di Casa Corsini, M.: Zazarac’s Rhalassa-Chi
E.: M.E.C. Madjid v. Laar
1 VEELBELOVEND

QUIDO V. PINO’S WORLD
V.: Bhodi T’sin Fatinat al Sjark, M.: Joybell Ad Acte
E.: G. Onwezen
2 VEELBELOVEND

JEUGDKLAS REUEN
AMIGO FROM FOREST HOEVE,
V.: Ned.Kamp. Namaskara Lord Amigo, M.: Love of Sanmarlo High Energie,
E.: H. Nienhuis-Wolthoorn
1 UITMUNTEND/JCAC

BARKINGBEAUTY’S NEWBORN NELSON,
V.: Sky Walker of the Wilacks, M.: Kaylani Dayi van de Mamila’s,
E.: L.G. Verbon
2 ZEER GOED

TUSSENKLAS REUEN
QWINTSY SHU FROM JACQUELINE’S DREAM
V. Jottum from Jacqueline’s Dream, M.: Zsazsa from Jacqueline’s Dream
E.: H. ter Bork-Eshuis
1 UITMUNTEND

MUK-PO NEW LOCKS ARROW
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Djing-Me-New Locks Arrow
E.: P.G. v. Tol
2 ZEER GOED

SHIAWANDI QUIERO MAS
V.: Mekong Jiang Pang La, M.: Shiawandi Jamboree
E.: V. Gonzales Carrascosa
3 ZEER GOED

MELYSTRA GIN FIZZ
V.: Zwah-Ber-Ju v. Gremley’s Home, M.: Melystra Francesca
E.: N. v. Tol-Williams
4 ZEER GOED

CYNAME’S VISION
V.: Spovens Black Play Boy, M.: Cyname’s Una Bella Leonie
E.: E.Wagenaar
ZEER GOED

OPENKLAS REUEN
DILEMMA JON BON JOVI
V.: Picasso El Can, M.: Dilemma four Steps Away
E.: M. Huggers & R.T.J. v.d. Donk
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOB

RYH-SING STAR VAN ’T ZONNEZICHT
V.: Javari v. ’t Zonnezicht, M.: Cong Tàiyàng Tzu Paradies
E.: H. v.d. Meer
2 ZEER GOED

KAMPIOENSKLASSE REUEN
LYNS AENLY LIMOUNLAÏ
V.: Gangster des Pommiers du Pays d’Othe, M.: Lyns Avenly Helora Lee
E.: G. Beyer en de Ryke-Henry
1 UITMUNTEND/ RCAC/RCACIB

BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA EJS’12, NJK’12, BJS’12,NK, Int.Kamp
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle v/d Mamila’s,
E.: L.G. Verbon
2 UITMUNTEND

ZWAH-BER-JU VAN GREMLEY’S HOME
V. Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White
E.: M. Niks-Bakker
3 UITMUNTEND

JONGSTE PUPPYKLAS TEVEN
MIDNIGHT MAGIC DALAI SHIH TZU,
V.: Milan v.d. Mamila’s, M.: Dilemma Nina’s Secret,
E.: M.A.M. Huggers
1 VEELBELOVEND/ BESTE JONGSTE PUPPYKLAS

MONA IT’S A KIND OF MAGIC DALAI SHIH TZU,
V.: Milan v.d. Mamila’s, M.: Dilemma Nina’s Secret,
E.: H. Nienhuis-Wolthoorn
2 VEELBELOVEND

AIMEE FROM HEARMEAN
V.:Whispering Love’s Playboy , M.: Nan Dyenka from Jacqueline’s Dream
E.: H. ter Bork-Eshuis
3 VEELBELOVEND

PUPPYKLAS TEVEN
QUIRA V. PINO’S WORLD
V.: Bhodi T’sin Fatinat al Sjark, M.: Joybell Ad Acte
E.: G. Onwezen
1 VEELBELOVEND/ BESTE PUPPY

PAY-MA NEW LOCK’S ARROW
V.: Raw Chocolate of the Wilacks, M.: Jampa New Lock’s Arrow
E.: G.M.Pijl-Bakker
2 VEELBELOVEND

ZAZARAC’S ELANI-CHI
V.: Poster di Casa Corsini, M.: Zazarac’s Rhalassa-Chi
E.: M.E.C. Madjid v. Laar
3 VEELBELOVEND

JEUGDKLAS TEVEN
SACHI TSIN FATINAT AL SJARK,
V.: Indra Ts’in Fatinat al Sjark, M.: Lana Belle Ts’in Fatinat al Sjark,
E.: M.Lolkema-Stege & M Langenberg-Brummer
1 UITMUNTEND/JCAC

WHISPERING LOVE’S VIRGINIA
V.: White Magic Night Act, M.: Whispering Love’s All I Wanna Be
E.: S.Y.A. Boone
2 UITMUNTEND

YASMIN-JU FROM ELNARAZO
V. : Zwah-Ber-Ju v. Gremley’s Home, M.: Beli
E.: R. Schoonderbeek
3 ZEER GOED

RACHELLE FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Zwah-Ber-Ju v. Gremley’s Home, M.: Ha-Bibie from Jacqueline’s Dream
E.: J.M.E. Bos-Rinket
4 ZEER GOED

TUSSENKLAS TEVEN
ZAZARAC’S AISHA-CHI
V. Poster di Casa Corsini, M. : Zazarac’s Rhalassa-Chi
E.: M. Madjid v. Laar
1 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB

CHAYAH A LITTLE MIRACLE OF TIBET,
V.: Ned. & Int.Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’i v. Sji San Ling, NJK, BE, Dts.Kamp.VDH, M.: Misty v.d. Mamila’s,
E.: D. van Hell
2 UITMUNTEND

JACKI LOVE OF SANMARLO
V. : Edward Love of Sanmarlo, M.: Faith Love of Sanmarlo
E.: H. Nienhuis-Wolthoorn
3 UITMUNTEND

MOGOS NEW LOCKS ARROW
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Djing-Me-New Locks Arrow
E.: G. Pijl-Bakker
4 UITMUNTEND

ROSALINDA FROM JACQUELINE’S DREAM
V. Zwah-Ber-Ju v. Gremley’s Home, M.: Ha-Bibie from Jacqueline’s Dream
E.: J. de Boer-Eybergen
UITMUNTEND

ZAIA ZOETER DAN SUIKER
V.: Shirkeira Arturo, M.: Qadira from Silver Ghost
E.: L. Tomassen
UITMUNTEND

HAZHIRA OF LARKS HOME
V.: Raw Chocolate of the Wilacks, M.: Xi Wang of Larks Home
E.: M. v.d. Lee-Booden
ZEER GOED

OPENKLAS TEVEN
ATISHA CHATEAU CLEMANT
V.: Jandru Yhan Thi v. Tsai Sjen, M.: Shanzi v.d. Altan Meng
E.: M.v.Veen
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOS

KAMPIOENSKLASSE TEVEN
VICTORIA VAN GREMLEY’S HOME
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Red-Ra-Fi v. Gremley’s Home
E.: M. Niks-Bakker & G. C. Niks
1 ZEER GOED