Tentoonstellingsuitslag zaterdag Zwolle 2014

OVV FOUTEN!

ZWOLLE, 4 OKTOBER 2014
Keurmeerster: Dhr. Frits Matzen (NL ):
(BOB) BINKIE’S HUNNY HUGGS, (Eig.Dirk Jansen v.d. Werff) & (BOS) ARTELINO BLACKBERRY FANTASY, (Eig. Gerda Hut)

BABYKLAS REUEN
YOUNOMI-JU FROM ELNARAZO
V.Kamp.Zwah-Ber-Ju v. Gremley’s Home, M.:Beli
Eig.: I.Vrugteveen
1 VEELBELOVEND

JEUGDKLAS REUEN
ARTELINO BLACKBERRY FANTASY NJK ,
V.: Perluskin Everyone’s Fantasy, M.: Ta Maria Wat a Dee,
E.: A. Hut en J. v. Vliet
1 UITMUNTEND/JCAC/CAC/BOS

ORLANDO v. PINO’S WORLD
V.: Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’I v. Sji San Ling, M.: Joybell Ad Acte,
E.: G. Onwezen
2 UITMUNTEND

MELYSTRA GIN FIZZ,
V. NK Zwah-Ber Ju v. Gremley’s Home, M.: Melystra Francesca
Eig.: N. v. Tol-Williams
3 UITMUNTEND

TUSSENKLAS REUEN
EYE CATCHER OF THE WILACKS,
V.: Multi Kamp Magic Milton von Heydpark, M.: Mei Li Te of the Wilacks,
Eig.: M.I.Neijenhuis-Raadsen
1 UITMUNTEND /RCACIB

OPENKLAS REUEN
ZAZARAC’S XERXES-CHI,
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Oetama vom Heydpark,
Eig.: M.E.C. Madjid- v. Laar
1 UITMUNTEND /RCAC/CACIB

ZWAH-BER-JU V. GREMLEY’S HOME,
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Santosha Black and White,
Eig.: M. Niks-Bakker
2 UITMUNTEND

RYH-SING-START VAN ‘T ZONNEZICHT ,
V.: Javari v. ‘t Zonnezicht,M.: Cong Tàiyàng Tzu Paradies,
Eig.: H.v/d.Meer
3 UITMUNTEND

ZAZARAC’S VISIBLE EFFECT
V.: Jadoredior from Audrey’s Paradise, M.: Kim
Eig.: J.Schouten
4 ZEER GOED

KAMPIOENSKLASSE REUEN
BARKINGBEAUTY’S DAYLIGHT CHARISMA EJS’12, NJK’12, BJS’12,NK, Int.Kamp
V.: Wietze v. Gremley’s Home, M.: Chanel Mademoiselle v/d Mamila’s,
Eig.: L.G. Verbon
1 UITMUNTEND

BABYKLAS TEVEN
YASMIN-JU V. ELNARAZO
V.:Kamp.Zwah-Ber-Ju v. Gremley’s Home, M.: Beli
Eig.: R.Schoonderbeek
1 VEELBELOVEND/Beste Baby

PUPPYKLAS TEVEN
CHAYAH A LITTLE MIRACLE OF TIBET
V.: Bodani-Thi-Mor Yung Ch’i van Sji San Ling
Eig.: D.M.J. v. Hell
1 VEELBELOVEND/Beste Puppy

BARKINGBEAUTY’S MIGMARA BLONDE
V.:Barkingbeauty’s Cathmor Capone, M.: Issy van de Mamila’s
Eig.: B. Verbon van de Langenberg
2 VEELBELOVEND

ZAZARAC’S BHADRA-CHI
V.: Uniekum from Jacqueline’s Dream, M.: Zazarac’s Mei-Li-Chi
Eig.: M.Madjid van Laar
3 VEELBELOVEND

BINKIE’S HET BAKEN VAN ADESSIUM,
V.:Samei v.d. Altan Meng, M.: Pandemonium di Casa Corsini
Eig.: D. Jansen v.d Werff & M.J v.d. Werff
4 VEELBELOVEND

GOLD MEDAL OF THE WILACKS
V.: Chocolate Man of the Wilacks, M.: Suprise of the Wilacks
Eig. K. v. Maanen
VEELBELOVEND

LAC-ME’S LADY WRITER
V.: Ch. Habib’s Red Hot Rebel, M.: Ch. Tangse Wild Angel
Eig.: M.L. van der Haven-Wahr
VEELBELOVEND

JEUGDKLAS TEVEN
BINKIE’S IMPRESSIVE ZHO YAH,
V.: Ardon von den Eiffel Yetis, M.: Binkie’s Beglamoured Touch,
Eig.: D. Jansen v.d. Werff en R. Klarenbeek-Lagestee
1 UITMUNTEND/JCAC

AH-ME-LI-JU V. GREMLEY’S HOME
V. Zwah-Ber-Ju v. Gremley’s Home, M.Kamp. Victoria v. Gremley’s Home
Eig.: M. Niks Bakker & G.C. Niks
2 VEELBELOVEND

PANYIN T’SIN FATINAT AL SJARK ,
V.: Wenrick’s Backstage Pass, M.: Hadiyah T’sin Fatinat al Sjark
Eig. M. Lolkema
3 UITMUNTEND

PERNILLA CHIVANY V.D. MAMILA’S
V.: Cheina Doll’s Go Mamila’s, M.:Kayley v.d. Mamila’s
Eig.: J.M.Schagen
4 UITMUNTEND

PADMALAYA FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Raw-Chocolate of the Wilacks, M.: Chantal from Jacqueline’s Dream
Eig.: J.M.E.Bos-Rinket
ZEER GOED

ZAIA ZOETER DAN SUIKER’S
V.: Shirekeira Arturo, M.: Qadira from Silver Ghost,
Eig.: L. Tomassen
ZEER GOED

TYCHA V.T. ZONNEZICHT
V.: Mo Wang Big Balou, M.: Melystra Brown Velvet
Eig.: I.Vrugteveen
ZEER GOED

NACIZE V PINOSWORLD,
V.: Kamp. Bodani Thi-Mor Yung Ch’I v. Sji San Ling, M.: Chanty v. Pino’s World,
E.: D.M.J. v. Hell
ZEER GOED

TUSSENKLAS TEVEN
BINKIE’S HUNNY HUGS,
V.: Nuo Chao v.d. Altan Meng, M.: Curly Cloe f. Jacqueline’s Dream,
Eig.: D.Jansen v.d. Werff en M. Jansen v.d. Werff
1 UITMUNTEND/CAC/CACIB/BOB

FATA MORGANA OF THE WILACKS
V.: Magic Milton v. Heydpark, M. Mei-Li-Te of the Wilacks
Eig.:M.I. Neijenhuis-Raadsen
2 UITMUNTEND

NAN-DYENKA FROM JACQUELINE’S DREAM
V.: Jottum from Jacqueline’s Dream, M.: ZsaZsa from Jacqueline’s Dream
Eig.: H.Ter Bork-Eshuis
3 ZEER GOED
OPENKLAS TEVEN
ZAZARAC’S SHANÉE-CHI,
V.: Dy Law of the Jungle du Domaines des Atlantes, M.: Zazarac’s Jani Inda Chi
Eig.: A.D. Bijker
1 UITMUNTEND

ZAZARAC’S XANADU-CHI
V.: Zazarac’s Malik-Chi, M.: Oetama v. Heydpark
Eig.: N.J. Schouten
2 ZEER GOED

KAMPIOENSKLASSE TEVEN
DILEMMA’S NINA’S SECRET,
V.: Hawai from Audrey’s Paradise, M.: Dilemma Purple Rain,
Eig.: M.A.M Huggers, en RTJ v.d. Donk
1 UITMUNTEND/RCAC/RCACIB